אמ..שאלה^-^

my spirit

New member
ככה...

א' השיער שלך ממש לא בלונד כהה [שלי בלונד בינוני ..והוא הרבה אבל הרבה יותר בהיר משלך]מה שאומר כמובן שהפסים הפלטין שלך בולטים באופן נוראי [שורשים ובכללי..] ולילדה בת 13 זה לא חינני.באמת. ממליצה לך לצבוע את השיער לצבע אחיד,א' [משו חום אדומני כזה טיפה יראה נחמד לפי תמונת העור..] ואת יכולה פוני...לי יש שיער די גלי שכזה[יש תמונות באיזשהוא שרשור פה]וחברה שלי שעשתה עם שיער דומה לשלי אפילו לא מחליקה...הוא יסתדר לך אם תעשי אותו ארוך מספיק[את אפילו יכולה לעשות פוני מדורג שכזה..שיתחיל מהגבה ויגמר איפה שהאוזניים נגמרות..] ואם ישעמםלך מהצבע האחיד את תמיד יכולה לעשות פסים דקיקים[!]אדומים ו\או קצוות אדומים... העיקר תורידי את הפסים הללו!

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gifממ היי ->

חח אז אין לי מושג מה הצבע של השיער שלי ^__^ חלק אומרים לי בלונד כהה,ככה שאין לי מושג. התמונה הזאת היא מלפני חצי שנה-שנה.. ככה שהפסים האלו לא בולטים ככה.. ואני גם לא אהבתי איך שעשו לי אותם במספרה [דקים מידי והצבע לא משו..בלונד פלטינה כמו שאמרת] אממ לצבוע תשיער לצבע אחיד??>_< אני כולה עושה פסים לא צובעת את הכל :] לגבי הפוני.. אני מפחדת שאחרי שהוא יעשה לי את הפוני זה יהיה מתולתל [וזה יהיה מתולתל] ואז לחכות שנים עד שזה יגדל שוב..

איפה הוא בלונדיני?!

הוא חום כהה ממליצה להוריד את הגוונים האלה, שלא מתאימים לגוון שיער בכלל

CoolGirl21

New member
../images/Emo221.gif :|

גם אם זה לא בלונד כהה.. זה ממש לא חום כהה S: אולי בתמונה זה נראה כהה יותר.. יש לי גוון לא מוגדר S:

nickey

New member
אז תצלמי שוב

את השיער, כשהוא פזור - ללא פלאש, בלי קרמים, ככה נטורל ואז נדע מה הגוון שיש לך בערך. ובאמת, גווני פלטינה נראית זוועה על שיער מאוד כהה. אני אמרתי לספר לעשות לי רק גווני דבש וזה מה שיש לי, ואני מאוד מרוצה, יש לי שיער חום שטני כך שזה משתלב יפה.

בתללל

New member
שמעי גם לי יש חום שטני

והמליצו לי מאד על הגווני דבש יש מצב את מראה לי איך זה נראה?? תודה.

nickey

New member
לצערי אין לי תמונה

עדכנית של השיער שלי.. אבקש שיצלמו לי בסופ"ש הבא ואז אעלה. בסדר?

../images/Emo127.gif

מצטערת אבל הגוונים האלה נראים מאוד לא טבעיים ולא מחמיאים לדעתי והשיער שלך הוא חום

למעלה