שרשור שאלות

aluma83

New member
יש פה ירושלמיות? ../images/Emo13.gif

שלום לכולן, אני חדשה פה, או אולי בעצם רק אורחת כי לא מבינה גדולה בענייני אופנה.... בקרוב יש לי חתונה, אבל זו חתונה מאוד לא שגרתית - גם תתקיים בצהריים במקום פתוח וגם כל האופי של החתונה די ייחודי. בא לי לקנות שמלה חדשה לכבוד האירוע, אבל לא שמלה ממש "חתונתית" אלא שמלה פשוטה יחסית, כזו קלילה וקיצית שאחרי זה תשמש אותי לאירועים יותר פשוטים מחתונות. אני ירושלמית, והחלטתי לשם שינוי לחפש בעיר ולא בקניון (כמה כבר אפשר לעשות את סיבוב הקסטרו-רנואר-זארה הנצחי?). יש שם חנויות שתמיד נראות לי נחמדות ועם בגדים פשוטים ולא מאוד יקרים, אבל אף פעם לא יצא לי להיכנס אליהן ולהסתכל יותר מידי (כאמור - סיבוב הקניון הנצחי). מישהי מכירה חנויות מעניינות? שמעתי על חנות שנקראת ברנרד, אבל לא הצלחתי למצוא בדפי זהב. מישהי מכירה? תודה

natali11114

New member
שלום לך-גם אני ירושלמית

מזל טוב קודם כל.
אז ככה את החנות אני לא מכירה. תראי אני לא יודעת מה זה לא יקר בשבילך וכמה את מעוניינת להשקיע אבל תנסי אולי בממילא יש שם חנויות יחודיות ואולי תמצאי משהו נחמד. עוד הצעה מכירה את החנות "שש" אולי יש שם גם מציאות -רחוב שמאי. מה הסגנון שאת בדיוק מחפשת?שמלה כפרית,זרוקה לא יודעת .... אולי אני יתקל במשהו כעכה שאני יבדוק לכיוונך. בהצלחה

aluma83

New member
תודה!

בסוף נשברתי בגלל החום והגעתי שוב לסיבוב הקניון הנצחי. לא מצאתי מה שחיפשתי - רציתי שמלה שצמודה בחלק העליון של הגוף, והגזרה הכמעט יחידה שהצלחתי למצוא בכל החנויות זה צמוד מתחת לחזה, וכל השאר רופף על הגוף. אני ממש לא מתחברת לסגנון הזה... לא נורא, בסוף מצאתי גופיה שאהבתי, ובשילוב עם מכנסיים יפים זה ייראה ממש טוב. תודה על העזרה!!

../images/Emo35.gifשרשור שאלות../images/Emo35.gif

מחפשות פריט מסויים? רוצות לדעת היכן יש חנות של... או אם יש מבצעים כרגע? או כל שאלה אחרת, מקומה כאן.

מורנה7

New member
שלום, אני יודעת על חנויות OUTLET של מנגו

האם ידוע לאחת המתתפות בפורום על חנויות OUTLET של זארה או פול אנד בר? שיהיה לכולנו המשך יום נפלא

עודפים

האמת היא שלא הצלחתי למצוא חנות עודפים של פול אנד בר, למרות שקצת לא הגיוני שאין. אני מקווה שבקרוב נעשה שרשור חנויות עודפים ועד אז אני אוכל לברר זאת.

יעל12342

New member
זארה ורשת הבת שלה Pull and Bear

תורמות בסוף העונה את כל הבגדים מה שאומר שאין לה סניפי OUTLET בארץ ובעולם בכלל.

what name

New member
../images/Emo203.gifשלום שלום

היי, אני מחפשת חגורה רחבה [ליופי, לא להחזיק את המכנס
] יש עדיפות לצבע כתום, היש לכם מושג איפה אני אוכל להשיג חגורה כזו? חשוב מאוד
אני לא מעוניינת שהאבזם יהיה בולט מדי. תודה רבה לכל העונים ושיהיה המון בהצלחה עם הפורום.

תודה רבה על האיחולים

כתום זה באמת צבע מקסים, עם איזה צבע נוסף את מתכננת לשלב? ניסית אולי בעולם האביזרים? נדמה לי שיש להם חנות כמעט בכל קניון.

what name

New member
../images/Emo203.gifעם ורוד

סתם, לא באמת. עם שמלה שחורה ויש לי נעליים שהן גם... שחורות, אז רציתי להחיות קצת את ה"אלפיט"... מה זה עולם האביזרים?

funky n

New member
עזרה ../images/Emo92.gif

אחותי עוד מעט מתחתנת ואני צריכה נעלי עקב שחורות יפות.. אבל כל מה שמצאתי זה עם עקב סיכה ,דק כזה..ואני צריכה להסתובב הרבה שעות על הרגליים בחתונה.. בקיצור שאלתי היא איפה אפשר למצוא נעליים יפות (רצוי אפילו מהממות
) ,שחורות ועם עקב לא דק מידי.. תודה

תחפשי - נעליי "קטריז" , אם עדיין צריכה

תעשי חיפוש באינטרנט על נעליי "קטריז" , יש להם דגם של נעל שחורה קלאסית עקב 10-12 רחב , מאוד אלגנטית ונוחה בטירוף , מניסיון חרשתי עליה כל היום בלי כאביי רגליים .בהצלחה . אביגיל . סדנאות אישיות ללמוד יסודות הגזרה והתפירה . קבוצות קטנות , יחס אישי ואווירה ביתית. כרמיאל . 050-6650226

יעל12342

New member
אני חייבת לציין שאהבתי את הבלוג

הוא עולה על שאר בלוגי האופנה בתפוז. ועכשיו לשאלה מאיפה את משיגה את כל התמונות של התצוגות? ראיתי באתר FIRSTVIEW.COM אבל לתצוגות הטובות כמובן הוא רוצה כסף... ואם כבר אז עוד שאלה אני מחפשת אתר שיביא לי עדכונים אחרונים של האופנה,תצוגות,זמנים של שבוע האופנה וכו'...מכירה ? תודה ושבוע טוב

אני חייבת לציין..

היום הייתי בזיפ, והיתה שם שמלה שהיתה מדהימה בפשטות שלה. שחורה (עם קצת ברק אפור), עם V בגב ובחזה, וקשירה מתחת לחזה של חוט-אפשר לקשור פעמיים. היא קצת אחרי הברך ובאמת מקסימה! אאל"ט היה עליה גם 50% הנחה אבל לא הסתכלתי על המחיר המקורי שלה.. יש אותה בקטלוג שלהם באינטרנט, היא השמלה בריבוע הכי למטה משמאל..

למעלה