שרשור שאלות

2 הצעות

כירושלמית לשעבר מבינה על מה את מדברת....
קודם כל לגבי "ברנרד" כלקוחה מאוד וותיקה של הסניף הת"א , אני יכולה לומר לך שתמצאי שם הרבה שמלות קז'ואל, שיוכלו לשמש אותך ליום-יום וגם אירועים<בתנאי שאת לא ממש מקורבת לחתנ\כלה...> אם אני לא טועה הסניף הירושלמי נמצא ברח' הלל. אבל אני רוצה להמתיץ לך על חנות קטנה ומטריפה שממנה קניתי 2 שמלות מיוחדות לאירוע האחרון שלי, החנות נקראת "רלוונטי" והיא נמצאת ברח' אגריפס <קצת אחרי "מלך הפלאפל" קינג ג'ורג' פינת רח' אגריפס>איפה שהיתה פעם קופ"ח מכבי > יש שם המון שמלות בכל מיני סגנונות, המחירים סבירים ואפשר לשלם בתשלומים. אגב, חברה שלי קנתה אותה שמלה שאני קניתי שם, בחנות של רווית אסף בקניון ושילמה כ300 שח' יותר.... רק בשמוחת

aluma83

New member
תודה!

נראה לי שזה בדיוק מה שחיפשתי... לחתונה הקרובה זה כבר מאוחר מידי אבל אין ספק שאני עוד אבקר שם

aluma83

New member
החתונה היתה מקסימה

לבשתי בגדים פשוטים, שהשתלבו מצוין עם האווירה ועם סגנון הלבוש של רוב האנשים - מכנסיים בהירים שמגיעים עד הירכיים, וגופייה סגולה עם מחשוף V מקדימה ומאחורה... אבל עדיין ממש בא לי על שמלה קיצית פשוטה וכיפית, אחרי שבקניון לא הצלחתי למצוא, אני מקווה למצוא זמן לקפוץ לעיר לבדוק את החנויות שהמליצו לי עליהן (הבעיה שאזור העיר בירושלים הפך לסיוט בשבועות האחרונים בגלל העבודות...)

funky n

New member
תודה ../images/Emo9.gif

ידוע לי שיש חנות בקינג גורג ושנקין שנקראת ברנרד . במקרה לא מזמן קניתי אצלהם ונשארה לי השקית ובאמת יש סניף שלהם בירושלים ברחוב הלל 18.

למעלה