קטע מבדר

TheNimpa

New member
../images/Emo6.gifקטע מבדר

אני עכשיו בבצפר בשיעור מחשבים.. קיצר.. יש לנו שיעור ספורט היום ואני אישית לא אוהבת ללבוש מכנסיים קצרים לבצפר אז לבשתי מעל חצאית קצרה שחורה בסגנון חצאיות טניס.. ומגפיים שחורות (הנעלי ספורט בתיק) אחפש תמונה של החצאית או משהו בסיגנון ואעלה בהמשך. אני אישית חושבת שזה נורא יפה ^.^ אבל קיבלתי המון קריאות "פריקית!!" או "אויש.. זה מכוער.." גם חשבו שזה מזיז לי ;] נ.ב. ולעומת זאת באילת שלבשתי את זה התגובות היו יותר חביבות ;] מה שמוכיח.. אצלנו בבצפר אין לאנשים טעם :[

בשום בית ספר :|

אצלנו, מישהו הולך עם מכנסיים רחבים סטייל ראפ צועקים לו ראפ איז קראפ וכאלה דברים אבל זה עוד מבדר.. מישהו ילבש מכנסחולצה שחורים יעשו לו את המוות. לי אישית אין כח לשטויות האלה ולתגובות מפגרות אז אני באה עם פיג'מה

TheNimpa

New member
חחחח

אם אני אלך עם הפיג'מה שלי יאשימו אותי על התערטלות בציבור P:

גם לי קרה משהו כזה אתמול...

הלכתי לקחת את הזיכוי שלי מ"שתיים" בשינקין ולבשתי את המכנס בונדג' השחור שלי שיש לו הרבה רוכסנים וגופיה שחורה צמודה, אז כשעברתי ליד איזה דוכן של מיצים, המוכר התחיל לצעוק לי "יאללה, כמה רוכסנים, פריקית!" איזה אנשים מפגרים..! דווקא חשבתי שבת"א רגילים יותר לראות אופנה כזאת...

crazy cottage

New member
אנשים חושבים שפריקית זה קללה../images/Emo163.gif

וזה מעצבן אותי >< אני הולכת לפעמים לבית ספר עם מגפיים גבוהות שיש לי, ועם מכנסיים עד הברך ואני חושבת שזה מגניב בטירוף (וגם יפה) אבל אחרים פשוט מתחילים לקלל אותי.

Science Fiction

New member
למעשה, 'פריק' זו באמת קללה. ../images/Emo119.gif

זה שחצי מישראל קוראים לעצמם כך לא משנה את זה.

ToryMaster

New member
פריק

זה ביזארי, יוצא דופן, מיוחד. אנשים שהולכים בחבורה ענקית, כולם לבושים אותו הדבר, ומגדירים עצמם כ"פריקים" או כ"לבושים פריקי", הם הכל חוץ מפריקים. צר לי לבשר לכם, אבל לבוש גות'י ולוק מטאליסטי כבר יצאו מגדר הפריקי מזמן. בעיני זה אגב טוב.

EdisonGirl

New member
מתחילים לקלל אותך.. ../images/Emo6.gif

תני לי לנחש.. צועקים לעברך שאת פריקית?
גנבת לי ת'מילים מהפה, אגב (בכותרת)..

crazy cottage

New member
לא..../images/Emo163.gif

אבל אומרים לי דברים אחרים שעדיף שאני יצנזר את עצמי. אפילו דתייה עצרה אותי עכשיו ברחוב ואמרה לי "שהשם ישמור אותך יא מכורה לשטן"

למעלה