קטע מבדר

גם לי תמיד קוראים ככה. ../images/Emo4.gif

או היותר "מתוחכמים" שקוראים לי מטאל/מטאלית. אומרים מטאליסטית אם כבר מפגרים שכמותכם.

psycho maiden

New member
../images/Emo6.gif

איך אני אוהבת את השטויות האלה =) דווקא נשמע טוב!! איזה מזל שאצלנו בבציפר הרוב פריקים (או וונאבי אבל נו מילא ..) .. כ"כ כיף לצחוק על הפרחות וגם אם משהו בא "מוזר" או שונה אף אחד לא אומר לו כלום ... (ואני?! שמישהו יעז להגיד לי משהו
)

Envision

New member
אוי, ביצפר זה מעצבן

אתם לא רוצים לדעת כמה תגובות קיבלתי על האנק שלי...

BlackHeart

New member
"איכס מזה צלב???!"

"נשמה זה צלב?" "מזה השרשרת הזאת??" "איכססססססססססס את לובשת צלבים" אם היו עוד את מוזמנת לפרט :/

Marble Arch

New member
../images/Emo6.gif סיפור ישן.

כשהייתי בכיתה ח' (היום אני בי"ב) עברתי תקופה מאוד היפית בחיי, וכמובן שהתלבשתי קצת שונה ממה שהבנות הרגילות היו לובשות, ולאט לאט נפלה עלי סטיגמת הפריקית הכיתתית (ולמרות זאת הכיתה שלי אהבה אותי מאוד ואני אותם כן? זה לא קשור..). הקיצר, ילד אחד הסתכל לי על הצוואר ואמר "אמא! יש לך את הסמל של כת השטן! את בכת השטן!" והתחיל להפיץ את זה. זה היה פיס.

Radio Joe

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

באתי בגרביוני רשת פעם אחת ונעליים גבוהות כאלו וילדה אחת כתבה לי על השולחן "את בכת השטן?????" וכשבאתי עם חצאית על מכנס צעקו עליי בקריאות חביבות של "יא מנקה תימנייההה!!11" :]

מה קשור תמנייה?! הנוער של היום ../images/Emo3.gif

למרות שחצאית על מכנס זה עניין של טעם. אני לא ממש אוהבת. טוב, לא אוהבת בכלל :S

זה עוד כלום... ../images/Emo4.gif

הנה תגובות נבחרות שקיבלתי על הלבוש שלי בזמן האחרון... 1. יצאתי יום אחד לקניון לבושה בחצאית שחורה עד הברך, שיש לה משולשים כאלה (חצאית סלסה?), גופיית ספגטי אדומה צמודה ומגפי הפלטפורמה שלי, שיש להן המון אבזמים והן מגיעות עד הברך כמעט... חיכיתי בתחנה לאוטובוס, ואחרי איזה כמה דקות עבר רכב שמתוכו צרח לי איזה זקן אחד "מה זה פה, שוק בשר? את לא מתביישת?!?!" והוא המשיך לנסוע תוך כדי שהוא מקלל ויורק החוצה מהחלון. בלי לחשוב פעמיים הוצאתי לו אצבע משולשת, והוא הסתכל עלי המום והמשיך לנסוע ולקלל. במה אני כבר צריכה להתבייש? שיצאתי לרחוב בחצאית (עד הברך!) ומגפיים?! עשיתי משהו רע למישהו שאני צריכה להתבייש? ועוד זו באר שבע, לא בני ברק! ושאותם אנשים שזה כ"כ מפריע להם- שינסו לחנך את הילדים שלהם, לא אותי. חצי עיר מלאה אצלנו בפרחות עם חולצות בטח ומכנסיים שבקושי מכסות להן את התחת, וזה לא מוסרי לצאת החוצה עם חצאית ומגפיים?? מה נסגר עם אנשים?! 2. היום יצאתי לסידורים בבוקר ולקחתי איתי את התיק שלי עם הספייקים (תיק קטיפה שחור עם ספייקים (מעין "דוקרנים" כאלה) סגולים שקניתי מוולווט... (*תמונה להמחשה מצורפת*) אז שתי זקנות באוטובוס התחילו למשש לי אותו, ואמרו "מה זה התיק הזה? זה נראה כמו כובע של פורים!" 3. גם מעירים לי המון על שרשרת ענח שיש לי... נסעתי לעבודה איזה יום וענדתי את השרשרת הזו, ובאוטובוס היהה דתי אחד (מאלו שלבושים כמו פינגווינים, עם חליפה, מגבעת והכול..) שלא הפסיק ללטוש בי מבטים, ולהסתכל על הענח, אז פניתי אליו ושאלתי "אתה רוצה אולי תמונה?" והוא הסתובב מיד לצד השני של האוטובס בלי להגיד מילה... אוף... מרגיזים אותי אנשים כאלה, שלא יודעים בכלל מה המשמעות של סמלים, וישר מחליטים שיש בהם משהו רע. למשל פנטגרם- אנשים שלא מבינים עניין ישר מקשרים אותו לכת השטן... פרמיטיבים.

../images/Emo6.gif "אתה רוצה אולי תמונה?"

אהבתי תתגובה חח:) היום איזו אחת בביה"ס הסתכלה עליי, בהתה בי, ואחרי כמה זמן אמרה "בואנה מה נהיית לי פריקית?!?!?!" (חולצה של בליינד, לכו לבינו..)

BlackHeart

New member
מוכר :/

ישבתי פעם מאחורה באוטובוס... ואז פתאום פרחה שואלת אותי.. "מה אירנה...הפכת לפריקית?" כמובן שהגבתי לה במבט. כזה O_______________O "ילדה את בכת השטן?" אמממ...איך בן אדם שיש לו בעלי חיים בבית יכול להיות בכת השטן? שלא נדבר על העובדה שאין דבר כזה בכלל :/. וכל הכת שטן בארץ שכן הורגים חתולים וזה, זה אנשים שנידו אותם מהחברה אז הם התחילו לרצוח בע''ח ולקרוא לעצמם כת השטן. "אמאל'הההה....תראו אותה" "מה היום פורים?" אממ.....זה אמרו לי כשלבשתי כובע בוקרים :/ ופעם אחת כשהסתובבתי עם מחוך בת''א.. ופעם הייתי עם חברה והיינו במעבר חציה והבחור שמאחורינו התקשר לחבר שלו...ואמר לו "אתה רוצה למסור משהו לשטן?" והוא התכוון אלינו וזה :/ ואז הוא תיאר אותנו.. גם כן. אבל אני לא ממש שמה על זה :/.. באמת שיש דברים שמזיזים לי יותר מחבורת פקאצות ואנשים אטומים.

EdisonGirl

New member
מקובעים, עיוורים..

ולצערנו מעבירים את זה בירושה..
לא נורא. אי-אפשר לצפות מהם להשתנות. זה נובע מתוך בעיה בהם עצמם ואם הם לא ישנו את זה באישיות שלהם- לא יעזור לבקש מהם "לקבל את השונה".. אפשר רק לרחם עליהם..

ToryMaster

New member
המ

אני היחידה שמסתובבת חופשי עם ביגוד מוזר [אלטבנטיבי, סליחה
] ושרשראות פנטגרמים וכאלה ולא אומרים לה כלום חוץ מזה שאני יפה?

דווקא לא...

יש כאלו שמפרגנים ושואלים מאיפה המכנס ומאיפה השרשרת/ תיק/ חולצה, ויש כאלו שבוהים בך בסלידה או זורקים הערות מפגרות... הלכתי איזה יום לעבודה עם מכנס בונדג' והיו כמה לקוחות שנורא התלהבו ואמרו שהוא ממש יפה ושאלו מאיפה קניתי. כשלבשתי אותו לקניות, נכנסתי לאיזו חנות בקניון אצלנו והמוכרת אמרה משהו בסגנון "זה מזעזע! כאילו את הולכת לסנפלינג!" רציתי להרביץ לה...

ToryMaster

New member
סנפלינג ../images/Emo6.gif

[מכנסי, מכנסי, מכנסי]. בחיים לא שמעתי תגובה מוזרה על הלבוש שלי, מוזר.

למעלה