קטע מבדר

Envision

New member
או, כן

אמרו לי גם שאני נוצריה ושאני שונאת יהודים ושמגיע לי למות ושצריך להרוג אותי... נחמד, הא? ואם כבר... גם אם הייתי נוצרייה. זה עניינו של מישהו?!

Blade Of Fire

New member
הו.. צלבים.. צלבים...

*עארס רואה את הפאץ' של מאסטר אוף פאפטס* "איך יא פריק.. יש לך צלבים על התיק" "הו לא.. כדאי שאני אוריד את זה" "מה אתה נאצי?" "הא? מה אתה אידיוט? מה קשור נאצי?" "צלב" "כל צלב זה נאצי?" "כן" "יהיה בסדר... אולי...." *הולך משם*

Radio Joe

New member
יאללה מהאתן לוקחות ללב? ;]

מישהו אמר לכן משהו? תסתכלו עליו, תגחכו ותסתובבו. צ'או :>

Vampires desire

New member
כשלמדתי בתיכון

למד איתי איזה ערס כל פעם שהיינו רבים הוא היה צועק לי "פריקית!#@!#" "תודה
" וכך זה היה נגמר עלי לציין שהיה נורא משעשע

Topro

New member
שוב.. זאת ילדה של חיים מחברה.. =]

בכל מקרה- בית ספר זה מדכא מהבחינה הזאת, האנשים שם כל כך מלאים במירמור על כך שהם חייבים להיראות בצורה מסויימת כדי שיאהבו אותם, ובכך מדכאים כל סימן ליצירתיות ומקוריות. אני אשקר אם אומר שלא אכפת לי שמסתכלים עליי מוזר מדי פעם כי יש לי לק שחור, ואשקר אם אגיד שזה לא מונע ממני להתלבש איך שבא לי. כי כן אני מנסה למתן את עצמי כדי לקבל קצת שקט. אני עדיין הולכת עם לק שחור או בורדו כהה, ושרשראות שאני אוהבת וכו', אבל נמנעת מללבוש דברים קצת יותר לטעמי. אני מסתדרת בג'ינס וגופייה רגילה כי ככה אני לא מושכת הרבה תשומת לב אבל אם זה היה תלוי בי לא הייתי מתלבשת כל הזמן בצורה כל כך משעממת. >.> אני לא מהילדים האלה שכולם קוראים להם פריקים ולא מדברים איתם (לא חסרים לי חברים ^^), אבל היו איזה שני מכוערים שקראו לי ככה. אמנם לשניהם אין חברים כך שהם ממורמרים למדי, אבל אי אפשר לומר שזה לא פגע בי קצת...

Topro

New member
ברור... ^^" התכוונתי-

שיש את האלה שכולם קוראים להם פריקים והם משתדלים להצדיק את הסטיגמה ולהיות "אפלים ומתבודדים". כן, יש כאלה =/ כמו שרואים בסרטים, פריקים מבודדים שכאלה.

משהו שקרה לי בכיתה ח בדרך לאוטובוס

בכיתה ח למדתי בבצפר דתי בבני ברק.. איזה פעם אחד הייתי ישר אחרי בית ספר צריכה לנסוע לחברה אז היתלבשתי בבית ספר ויצאתי החוצא שאני לובשת חולצה שחורה ארוכה עם חולצה קצה עם ספייקם בשרוולים ( תמונה מצורפת) וחצאית ויניל קצה פתאום איזה פינגווין ברחוב צעק לי יפריקית מהחלון והתחיל לזרוק עליי תפוזים.. חח בהסתכלות לאחור (סיימתי עכשיו יב ) זה ממש מצחיק.. אבל אז זה קצת כאב... ושהתחלתי כיתה י בבית ספר חדש כולם חשבו שאני בכת השטן והיו עוברים צד במזדרון שהייתי עוברת לידם והייתה איזה אחת שפחדה ממני מוות כל פעם שרציתי לדבר איתה היא הייתה עושה לי לכי לשרוף חתולים ובורחת... כמובן שאחרי חודשיים הייתי חברה של כולם.. :)

ToryMaster

New member
מה הגודל של הקובץ?

אם הוא מעל 250K או מסוג קובץ שלא מתאים זה לא יעלה.

ROSE With Blood

New member
כמה טוב שאני כבר לא לומדת

לפני שנה אחרי שחזרתי מחופש חנוכה הגעתי לכתה באיחור מה זה לא היה לי חשק להיכנס שונאת להיכנס אחרי שכולם יושבים.. בכל אופן באתי עם הכובע הזה >> באלכסון אז איך שאני נכנסת לכתה כולם מריעים לי ומוחאים כפיים, כל הזמן גנבו לי את הכובע הזה באותו יום... אני לא רוצה לדעת כמה אנשים הספיקו לכבוש אותו.. ודי הפסקתי ללכת איתו בביצפר מאז שאחת הבנות קנתה כובע בול כמו שלי.. דבר יותר גרוע שקרה לי לפני איזה חודש בדיוק כשחזרתי עם בת דודה שלי וחברה שלה מדנה נסענו ככה ברכבת ואני מאוד נהינתי ללבוש את המחוך והתול שקניתי אז.. אז נשארתי עם זה וככה עלינו לרכבת... לא היה מקום אז ישבנו בקרון האחרון (אחרי שעברנו איזה 3 קרונות- ואני בינתיים נאבקת ללכת עם המחוך והתול) ואנחנו מתיישבות ממש בשורה האחרונה כמובן כמה מפתיע כולם מסתכלים עלי בדרך.. אולי בגלל המחוך, אולי בגלל הניטים, אולי פשוט בגלל שהחצאית שלי שקופה או פשוט הכל ביחד.. אנחנו מתיישבות ואני מחליטה זהו אני מחליפה לחולצה עכשיו לפני שנגיע.. גם לוחץ, קשה לשבת והייתי מתה מרעב וכומבן לא כדאי שדוד שלי יראה את זה.. היה מעיף אותי מהבית חחח. אז שמתי גופייה מעל והתחלתי להוריד את המחוך אחרי שסיימתי בת דודה שלי סיפרה לי שעמד שמה ילד וניסה להציץ לי.. מה זה התעצבנתי (טוב אני ג'ינג'ית) אנחנו יושבות והילד החצוף הזה (ערס קטן מחומצן משהו כמו בן 6) מסתכל עלי מהצד השני ועושה לי כאלה תנועות כמו שעושים לכלב כדי שיבוא ועוד קורא לי כלבה... זה עוד ארוך אבל אחסוך ממכם.. מה זה הייתי עצבנית חחח חשבתי כמה חבל שאין לי ניבים הייתי מפחידה אותץו קצת..

למעלה