הדוגמנית הבאה של ישראל, היא:

צודק ולא צודק

היא לא רק יפה, היא גם מצטלמת מדהים בהרבה מאוד סיטואציות שונות. יכול להיות שהיה אפשר לזהות את זה מיד ויכול להיות שלא. אני אישית מכיר הרבה אנשים יפים שיוצאים רע בתמונות, או לפחות לא אחיד. אלה יוצאת מושלם כמעט בכל תמונה, ואת זה לא ניתן היה לדעת מראש (או שצלם אופנה כן יכול לדעת? אין לי מושג).

YugiBoy

New member
זה לא קשור..הרי היא יכלה לעוף עוד קודם

הבנות יכלו להעיף אותה אם הן רצו... ובלי לפגוע באלה, היא ממש לא יותר יפה מהאחרות. אני לא מתחבר ליופי שלה..

כל כך לא נכון, זה דעתך בלבד שהיא הכי יפה

לדעתי למשל קארין הייתה הרבה יותר יפה, זה ממש עניין של טעם, אני בטוח שגם אם היית עושה סטטיסטיקה בתחילת העונה ממש לא מחייב שהיא הייתה זוכה. חוץ מזה, למה לא בחרו אותה מהתחלה? את יודעת, צריך סדרה, צריך צופים, צריך רייטניג... XD אניווי, אני בטוח שדעתם של השופטים הייתה הרבה יותר עמוקה מאשר "היא הכי יפה" מה גם שאת טועה בזה שהיא לא הצטיינה באף אחד מהמשימות, ספי שקד בחר בה במשימת הבובות וזה רק מה שאני זוכר נראה לי היו עוד...

mc lyte

New member
קארין לא רק שהיא הייתה לא יפה

היא הייתה מכוערת בטירוף~! עם פנים שבכלל לא מתאימות לדוגמנית!

לא דוגמניות ולא נעליים

חבורה של פרחות עם בלוקים במקום שבו צריך להיות מוח במקרה הטוב הן יכולות לדגמן את הר האשפה בחיריה חבל שערוץ 10 בוחר לשפוך כל כך הרבה כסף על סדרות ריאליטי תת רמה כמו זאת וכמו השרדות הערוץ היה יכול לקנות לעצמו צופים טובים ונאמנים, מהסוג שלא אוהבים שמזלזלים להם באינטליגנציה, אם היה משקיע את הכספים האלה בהפקות מקור טובות.

rap girl 15

New member
תעשו לי טובה

מה יפה בה??? ראיתם כשהיא מדברת איזה פה עקום יש לה? עלאק הכי יפה.. זה הדעה שלך שהיא הכי יפה זה לא אומר שבשביל כולם היא "כמה דרגות מעל כולן" לדעתי היא דומה לנעל.. ועם כבר אהבתי את ריטה למרות שהיא סוג של ילדה קטנה.. והיו יותר יפות מי אלה זה בטוח ולפחוצ השפתיים אצלהן ישרות!

מה יפה באלה:

חוץ מהחבר שלה - הכל. היא באמת כמה דרגות מעל כולן. זה שיש דעה אחרת זה הגיוני, אף אדם לא יפה לדעת 100% של אנשים. יש לי אפילו חבר שטוען שאנג'לינה ג'ולי לא משהו, וידידה שטוענת שבראד פיט הוא סתם ווייט טראש. אז לא לדעת כולם, אבל היופי שלה הוא מספיק קונצנזוס כדי שתזכה, וכדי שפעם אחר פעם יגידו עליה שלא משנה כמה היא לא מתאמצת - היא יוצאת מדהימה.

rap girl 15

New member
איכס!

החבר שלה זה משהו מוזנח פצצות!!!!!!! וחבר שלך וידידה שלך צודקים! ולאדעת תגידו מה שתגידו לדעתי אלה היא מכוערת רצח

I לינ I

New member
היא לא יפה, אבל היא יודעת להצטלם../images/Emo83.gif

תהרגו אותי, אבל אני לא יודעת מה יפה בה או כזה "מיוחד". אבל היא יודעת להצטלם, ויוצאת הכי טוב בכל תמונה , אז כן,מגיע לה. סשה באמת יפה ומיוחדת. רק כל האנטי שלה והפרצוף העצוב לא עושים לה טוב .

I לינ I

New member
באמת../images/Emo35.gif

אבל הבדיקת עיניים יצאה לי מעולה

AVriL AddiCt

New member
רק לדעתי אלה לא משהו?

אני זוכרת שמשימה של האנורקיסה היא נראתה הכי פחות טוב מכולן... וזה נראה לי בלי איפור לא?

I לינ I

New member
../images/Emo45.gif

ד"א, זוכרים שבפרק כביימו שריפה בבית שלהם והוציאו אותם לתחנה של המכבי אש כשהם בלי איפור בכלל? . אף אחתלא הייתה יפה. איפור עושה קסמים .

chen010189

New member
היא בין האחרונות שנתתי להן צ'אנס...

היא ממש לא יפה לדעתי, סורי. ואם מסתכלים באופן יחסי אז בכלל לא. "יותר יפה מהאחרות"? להגיד את זה כשלידה עומדות בנות כמו צליל וסשה זה מצחיק. ובקשר למה שכתבת כבר עדיף בלי איפור בכלל מאשר האודם הזה שאלוהים יודע למה לעזאזל חשבו שיתאים לה 0_0

x Marina x

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo162.gifצפוי.

שמו את התמונות כבר ממזמן בסוכנות יולי, והיא תוביל קמפיין לשמלות האלה של יוסף, וסשה ללילך קריסטל [ שמלות כלה ] .

chen010189

New member
אוי היא תהיה יפה אמיתית../images/Emo9.gif

כי בתמונות שלה באתר עם השמלה הכחולה[סשה] שזה קצת מזכיר סגנון של שמלת כלה היא מדהימה D:

שיר הכי יפה, מזכירה קצת את אדריאנה לימה

וגם צליל יפה (מזכירה את השחקנית ההיא מלחיי האהבה חח) הבנות שם לא משו בכלל, אחת שהייתה באמת יפה זו מימי מהעונה הקודמת.

למעלה