הדוגמנית הבאה של ישראל, היא:

zimi5

New member
חח אשכרה עשתה מזה פאדיחותת :O

היא כלכך סתומעע XDD

היא לא היתה מראיינת בתכנית בידור?../images/Emo118.gif

אני כבר לא מבדיל בין יוצאות העונות הקודמות.. אבל בכל מקרה, משהו בקול שלה הפריע לי אבל היא בהחלט עשתה אחלה עבודה
כריסטין גם היתה חמודה

רק סשהההההההההההההההההההה

איזה קקות כולם מההפקה פתאום מי שהיתה הכי מקצועית לאורך כל הדרך, יאללה אולי תפסיקו לקשקש במח? עם כל הכבוד ואלה מהממת היא היתה הדוגמנית הכי לא מקצועית ויוכיחו משימת האונרסקיה, המשימה בפריז ותמיד אמרו שהיא לא מקשיבה, פתאום מקצועית אלק. וכבר אמרו לה בפריז שהיא לא תצליח בחו"ל בבגלל הקעקועים אז מה הקטע?! רק סשה יכולה להצליח להיות דוגמנית בינלאומית פשוט טיפשי שהיא לא זכתה!!!! וכמה ברור שריטה זכתה מקום 3 בגלל הקהל, הוא הרי זה שהחזיר אותה (לא שברור לי איך הוא גם כמעט החזיר את קארין לפי כל הפורומים היא היתה די שנואה) אבל היא מהממת, יותר מנטלי. מה שלא הבנתי זה מה צליל עשתה בגמר. כל העונה הבנות נאבקו כדי להעיף אותה, ואז פתאום הם החליטו להחזיר אותה? משהו פה כ"כ לא נראה לי.

JoNy Boi

New member
מאוד מקצועית.

אני בטוח שאנשים ישמחו להעסיק בחורה שצריכה פסיכולוג ופסיכיאטר צמודים.

ואת קארין צריכים לשלוח מיד לשער מנשה.

אז היא אדישה ולא אוהבת לקפוץ ולשמוח כמו פאקצה, היא עדיין הכי טובה.

JoNy Boi

New member
זכותך לחשוב ככה

סשה היא בחורה בינלאומית עם אופי חרא. אני בטוח שבחרו אותה לקמפיין רק ע"פ היופי שלה, אבל כשהיא תגיע לעבודה ותתנהג כמו ילדה בת 4 (אני פוחדת, אני רוצה לפרוש, בלה בלה בלה)

אני מבינה שאתה מתכוון לסשה , כן?

במשימת אנורקסיה כמה שהיא לא רצתה לעשות את זה היא הלכה על זה בסוף. אלה אחרי טייק אחד התייאשה ולא הסכימה לעשות את זה שוב. המשימה היחידה שהיא עשתה בעיות אח"כ זה המשימה בפריז - בצדק יש לה פחד גבהים - והיא עשתה את זה כמו גדולה, לעומת אלה שהסתובבה שם כמו פרחה ממוצעת לא ממש ידעה מה היא עושה שם ובסוף אמרה לכולם שהיא שיחקה אותה (ממש) המשימה היחידה שהיא באמת עשתה בעיות היתה בגמר, האמת התאכזבתי ממנה וכל הכבוד לאלה שניסתה לעודד אותה לעשות את זה. דווקא במשימה הזאת הופתעתי מאלה כי בד"כ שצריך לעשות יותר היא עושה פחות. אני לא אומרת שאלה לא יפה היא כן, אבל לסשה יש סיכוי הרבה יותר טוב להצליח ממנה בייחוד בחו"ל. כשזה מגיע לסט היא כן מתנהגת מקצועית וכמו שהיא אמרה עם כל הצער היא לא תיקח עליה פרויקטים שכוללים גבהים בגלל הפחד שלה, כמה זה נשמע חרא זה מובן. ותכלס אם סשה באמת היתה רוצה את זה היא יכלה לקחת, חבל שהיא הבהירה שוב ושוב לעיני המצלמות שמבחינתה זה סתם מזל שהיא הגיעה לשלישייה האחרונה, היא יכולה לעשות את זה בגדול

Andra

New member
אני גם חושבת...

אם סשה באמת הייתה רוצה את זה, ומבהירה את זה מול המצלמות, היא הייתה יכולה לקחת את זה הפקפוק שלה בעצמה גרם גם לנו לפקפק בזכותה לקבל את המקום הראשון

הבנות החליטו להחזיר את צליל מסיבה אחת פשוטה,

דברים שרואים מכאן לא רואים משם... הן צפו בעונה הבינו את העוול שגרמו לה , הבינו איזו תדמית הן יצרו לעצמן בעיני כל עם ישראל וניסו לכפר על כך , חוץ מקארין שהאף שלה נשאר למעלה....

Andra

New member
האף שלה לא למעלה

היא פשוט נשארה נאמנה לעצמה. לא כמו מישהי מסוימת שבתחילת היום רבה עם צליל, זלזלה בה, ובקופסת הגומיות שהיא הביאה לה.. ואז בחרה בה לחזור ואמרה משהו כמו "מאמא, אני מתה עלייך"

simplydot

New member
אוי אלוהים. קארין- האף שלה אכן לא למעלה.. הוא

בישבן, יחד עם השכל שלה.. מישהי שאומרת "איפה הכבוד העצמי שלך", מפני שמישהי עושה בחירה על פי השיקולים שלה? ה' ישמור. וכל הפרונט שלה שפשוט לא זז. וכל היציאות שלה, שבאמת מריחות כמו יציאות בבית שימוש. צליל, יחד עם סשה ועם אנסטסיה וליליאנה באמת באמת משדרות ערכים. וצלילגם יש את הפנים היפות. ומי שאמרה שם משהו על גובה- צליל גם באותו הגובה של סשה., לא?.

מה לא היה מובן?../images/Emo118.gif

חיילות מגיעות לאזור נטוש, המפקד זורק את הנשק שלו - נטלי ואלה רצות לתפוס, אלה מצליחה לתפוס ראשונה, נטלי בורחת ואז זורקת רימון על צליל. צליל בורחת ורואה RPG - היא רואה את ריטה רצה. היא יורה עם הRPG על ריטה והיא עפה מההדף. בסוף סשה מתגנבת מאחורי אלה שלא שמה לב - יורה לאוויר בשביל להבהיל אותה, ומצמידה לה את הנשק לראש.. ואז כל אחת מצמידה לשניה כשהן שמות את המשקפיים [כי זו פרסומת לווג] ובסוף רואים יד ולא יודעים של מי היא.. והיא היד של המנצחת בעצם. [אלה! לא שידענו את זה לפני כן, כן? LOL..]

אבל זה קצת דבילי

איך זה שהיד של המנצחת בסוף אם כולם מלפני ריטה.. חחח וחשבתי שהרימון עם על צליל בטעות ובכלל לא חשבתי שזה עף אל צליל

ממש לא ../images/Emo126.gif

זה היה מאד יפה לדעתי. אחד הסרטונים היפים שראיתי מזה הרבה זמן
הוא גם היה מאד מובן... ומיכאל- אחלה הסבר
אשכרה זכרת את כל הפרטים P: ThE MystErious888 - קורה שלא מבינים. תסתכל על הסרטון שוב, כשיצא לך. תהנה

../images/Emo45.gif../images/Emo118.gif

זה גם אחד הסרטונים הטובים שראיתי לאחרונה בעצמי. אצטט את אח שלי - "ראית איך הדוגמניות עקפו את ANTM?" והוא ממש צודק, אני לא חושב שהיה גמר של ANTM שבו כל הבנות היו מקצועניות ברמה של מה שהיה כאן בסרטון. בקטע הזה באמת הבנות שלנו עקפו את הבנות של אמריקה.. [בANTM כולן עושות פאשלות בגמר
]

למעלה