הדינוזאור החדש

avilevtov

New member
הדינוזאור החדש

אחרי שהממתי אתכם בידיעות על גילו של כדור הארץ והירח נדון במאמר חדש מתוך האתר של ICR. הגילוי האחרון של חלקים רכים של דינוזאור הכו את עולם המדע והאתאיזם בתדהמה. המאובן של הטירנוזאורוס תוארך להיות בן 70 מליון שנה. אבל יחד אתו התגלו רקמה גמישה ותאי דם. Mary Schweitzer – שמצאה את העצמות אומרת שמציאה זו חייבת לשנות את כל מה שאנו יודעים על התאבנות. קשה להאמין שרקמה רכה שרדה 5000 שנה שלא לדבר על 70 מליון שנה.
The fossil was entombed in a porous sandstone, with the surity of penetration by groundwater. Since biological materi-al is quickly broken down in the presence of water, it seems inconceivable that organic material could have avoided decomposition for so long, raising the possibility that the formation is misdated. While not "proving" the young age for the fossil, the discovery is obviously much more compatible with recent rapid burial and fossilization than with an age of millions of years. Indeed, it is hard to imagine how soft tissue could have lasted even 5,000 years or so since the Flood of Noah's day when creationists propose the dinosaur was buried. Such a thing could hardly happen today, for soft tissue decays rather quickly under any condition. Clearly, non-uniform processes must have been involved.​

avilevtov

New member
ככה זה כשאין תשובה

משנים נושא מנסים להעליב. לא נורא, אולי גוברשמוק יבוא ויציל אותך ואולי לא.

moazin 1

New member
מה קרה לך אבי יש כאן אנשים שיודעים

מה קרה לפני מילויני שנה אבל הם לא יודעים מה הם עשו אתמול.הלכתי אם הילדים לראות סרט על דינוזאורים משהו פיצוץ בתלת מימד הילד שלי בטוח שדינוזאורים חיים עד עצם היום הזה. בואנה יש כאן אנשים רציניים עוד מעט הם יופיעו כאן וישבעו שהם ראו פיל(כדור)ורוד ומאז הם לא רגועים.

Governor

New member
יצאת אידיוט, פעם נוספת.

נכון?

avilevtov

New member
דבר יפה

בלעדי אין לך זכות קיום. מה תעשה שאני יעלב וילך? תשתעמם?

Governor

New member
איננו יודעים איך נסתדר בלעדיך,

אבל שוה לנסות
כלך לך איזאקיאן עילג...

Governor

New member
>יעלב וילך?<

מה זה? האם כל הדתיים חיבים להיות עילגים זוועתיים? כתוב `אעלב ואלך`, ולך כבר...

תתתשת

New member
רוצים עוד? פשוט תקלידו בגוגל

mary schweitzer false ותמצאו עוד הרבה

אוי אוי אוי... איזה פתטי.

מי אמר שהוא שרד מיליון שנה?! ישנם מאובנים שקובעים שחי לפני מיליוני שנים.

התולעת1

New member
זה נקרא ספקולציות מדעיות.../images/Emo91.gif

זה לא מדע. יש מדע אמפירי. אני מכניס דבר למעבדה, בודק אותו עשרות פעמים, מאות פעמים, הוא נותן לי אותה תוצאה, יש לי את ההוכחה. אבל אם אני מקטע מסוים רוצה לדון על לקטע אחר, זה ראיה? אם אני אעמיד אותך עכשיו לקיר ואני אשים אותך שמה חודש, ואני אסמן עכשיו את הגובה שלך, את בת 17 ואני מסמן לך עכשיו קו, אני בא אחרי חודש, רואה שעלית במ”מ, לפי זה כל חודש אני יכול להכפיל מה הגובה שלך? אתה יודע מה היה הגובה שלך? אתה לא תגיע לחצי מטר. אלא מה? ברור שהגיל שלך השתנה. בגיל מסוים לא גדלת מהר, בגיל מסוים פתאום גדלת מהר, בגיל מסוים עצרת, לא תגדל יותר. אז אני בא בקטע מסוים, רואה אותך בין גיל זה לגיל זה ורואה שלקח לך במשך הזמן התפתחות של גובה כזה. זה אומר שזה הקצב היה מהתחלה וזה הקצב שיישאר בסוף? ודאי שלא. איך מדע בודק? רק לפי התנאים הקיימים. הוא לא קורא ספרי היסטוריה. הוא צריך לבדוק לפי מה שקיים. אלא מה, אף פעם לא ישבתם לחשוב על הדברים ברצינות. אתם מקבלים נתונים כמו שהם בלי לבדוק אותם. זו בעיה.

פחחחחחחחחח

ראו מי מדבר על קבלת נתונים ללא בדיקה! קלוט, חמוד. העולם לא קיים 6,000 שנה וזו עובדה. לפי המיתולוגיה האיזראליטית הוא כן קיים. למען האמת, פליאונטולוגים מכירים דוגמאות מפורטות רבות של מאובנים הנמצאים באמצע הדרך בין קבוצות טקסונומיות שונות. אחד מהמאובנים המפורסמים של כל הזמנים הוא ארכיאופטריקס (Archaeopteryx), המשלב נוצות ומבני שלד ייחודיים לציפורים עם תווים של דינוזאור. להק שלם של מינים מאובנים אחרים בעלי נוצות, חלקם מותאמים יותר לתעופה וחלקם פחות, נמצאו גם כן. רצף של מאובנים פורש את האבולוציה של הסוסים המודרניים מהאאוהיפוס (Eohippus) הזעיר. ללווייתנים היו אבות קדומים בעלי ארבע רגליים שהלכו על היבשה, ויצורים הנקראים Ambulocetus ו-Rodhocetus תרמו לביצוע המעבר (ר' "The Mammals That Conquered the Seas" by Kate Wong; Scientific American, May 2002). קונכיות מאובנות מראות את נתיב האבולוציה של מיני רכיכות לאורך מיליוני שנים. אולי עשרים או יותר הומינואידים (לא כולם אבותינו) ממלאים את הרווח בין לוסי האוסטרלופיתקית ובני האדם המודרניים. הבריאתנים כמותך מבטלים את מחקרי המאובנים הללו. לטענתם ארכיאופטריקס אינו חוליה חסרה בין זוחלים לעופות - הוא פשוט עוף שנכחד, עם תווים של זוחל. הם רוצים שתומכי האבולוציה יציגו להם מפלצת חימרית מוזרה שאי אפשר לשייך אותה לשום קבוצה מוכרת. אפילו אם בריאתן מקבל שמאובן מסויים הוא מאובן-מעבר בין שני מינים, הוא (או היא) עשוי לדרוש לראות מאובנים אחרים הנמצאים בינו לבין שני האחרים. דרישות מתסכלות אלה יכולות להימשך עד אינסוף והן מציבות עול בלתי הגיוני על רשומות המאובנים שלעולם אינן מלאות. ועדיין, תומכי האבולוציה יכולים להציג ראיות תומכות נוספות מהביולוגיה המולקולרית. כל האורגניזמים חולקים את רובם של אותם הגנים, אך כפי שהאבולוציה מנבאת, המבנה והתוצרים של גנים אלה משתנים בין מינים, בהתאם לקשריהם האבולוציוניים. גנטיקאים מדברים על "שעון מולקולרי" המתעד את מעבר הזמן. מידע מולקולרי זה גם מראה איך אורגניזמים שונים מהווים שלבי-מעבר במסגרת האבולוציה.

למעלה