היי ציפי, ומזל טוב לפתיחת פורום

מצב
הנושא נעול.

New member
דיי נו, אני בוש ונכלם ../images/Emo9.gif

מילא שלא קראת את שאר השרשור
אבל מה לגבי שם הפורום?
דיי נו, אני בוש ונכלם

באמת לא הבנתי מה מטרת הפורום הזה. אז הנה חידה ששלחתי לפורום מתימטיקה, אני לא בטוח אם היא מתאימה לילדים אבל שיהיה... גם אם הם לא יפתרו זה תרגיל מחשבה נחמד. נתונה קבוצה A של 2n+1 אנשים (n טבעי). לכל תת קבוצה B של A שגודלה n, יש איש ב-A\B (כלומר ב-A ולא ב-B) שמכיר את כל האנשים ב-B. היחס "איש א מכיר את איש ב" הוא סימטרי, כלומר אם א מכיר את ב אז ב מכיר את א. הוכיחו שיש איש ב-A שמכיר את כל שאר האנשים ב-A. גל בנימיני

התקשרנו למכון קרני

הורדתי את האיבחון משם -ושאלות

זה דומה מאוד לפסיכוטכני... אריאל עשה את זה די בקלות אחרי שהסברנו לו בערך מה צריך לעשות. אבל המבחן הזה הוא רק הדגמה קטנה, לא? כי הוא קצר מאוד, לא יתכן שזה הכול... <אגב, זה גרם לגברים שלי כל החג להסתובב ולתת אחד לשני סדרות לפתור בעל פה, אני פרשתי בשלב מוקדם... הנה דוגמה לסדרה שהפשפש הזה המציא: 1,2,2,4,8,11,33,37 מי שיודע מה המספר הבא, יכול לבוא להשתתף בתחרות המשפחתית שלנו...
> רציתי גם לשאול כמה עולה איבחון פרטי במכון קרני או אצל פסיכולוג? לא שהחלטנו סופית לעשות, אבל זה מעניין אותי. וגם, האם אצל פסיכולוג האיבחון הוא שונה מאשר במכון?
התקשרנו למכון קרני
אי אפשר לעשות איבחון פרטי אצלם, אז נוותר על זה וזהו. אם נרצה, ננסה בשנה הבאה אולי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה