המ.

Radio Joe

New member
המ.

שמתי לב שהרוב פה מתעסקים ומתענינים בסגנון הגוטיקה, וחשבתי לעצמי, הרי אופנה אלטרנטיבית זה לא רק גוטיקה. יש אופנת רחוב.יפנית ועוד כל מיני סגנונות, לא? וגם בגלרייה אין אף תמונות חוץ מתמונות גותיות... אז, יש כאלה פה שמתעניינים בזה? אני מאוד. אוהבת שילובים נועזים, צבעוניים. שכבותשכבותשכבות וזה. למרות שזה קצת יותר מדי תראו אותי! אני פה!

נמ, צודקת P:

זה נכון שיש עוד המון סגנונות מיוחדים. ואופנת רחוב יפנית זה אכן גאוני, ושילוביי צבעים ושכבות וצבעוני ועוד כל מיני. באמת צריך לעשות משהו בנידון. P:

אני לא ממש אוהבת אופנת רחוב יפנית

זה בולט מידי לטעמי. :S גם סייבר... אני אוהבת בגדים יחסית עדינים ונשיים. גותיקה עונה על הדברים האלו וזה סגנון לבוש מדהים לדעתי (אני גם מתעניינת בעוד תחומים של הגותיקה בין היתר). את יכולה לבקש מחן שתפתח פינות נוספות בגלרייה.

Jillian

New member
את ממש צודקת!

לדעתי אופנת רחוב זה ממש ממש יפה, למרות שזה א הסיגנון שלי, אבל אני בהחלט חושבת שצריך לפתוח גלרייה לזה

GoddessKitty

New member
יש אופנות גם בדברים כאלו

כשאני הייתי בת 15-16 היה באופנה לבוש מוזנח - ג'ינס קרוע וחולצות של להקות וכל מי שרצתה להתלבש מיוחד הייתה מתלבשת כמה שיותר מוזנח ומגעיל וממש לא נשי. בטח ובטח שלא היו חנויות גותיות בארץ כמו שיש עכשיו. אני הייתי לובשת תחרה וגרביונים ולא היה לי אפילו חבר פריק אחד, כי כולם חשבו שזה סנובי ומגעיל להתלבש ככה. היום באופנה להיות גותי, עד כדי כך שכבר נמאס לי לראות כל כך הרבה בנות בלבוש מאולתר ולא מושקע וכולן רוצות להיראות בדיוק כמו אותו מודל, וגם משלות את עצמן שהן מיוחדות.

PennyLaneM

New member
אני אוהבת.

אני מתעניינת ואוהבת יותר אופנת רחוב יפנית למעשה. מתחברת לזה יותר..לכך הקטע של הצבעים,הילדותיות וזה..

Radio Joe

New member
../images/Emo45.gif

זה גם כזה... לא מוגדר אצל כל אחד זה מה שבראש שלו ומה שהוא רוצה וזה כל אחד עם הפריטים שלו שיש לו בבית מלפני 300 שנים ככה שאין את זה לאף אחד אחר ואצל כל אחד זה ספונטני לא משהו מוגדר בצבעים, בגזרות ובעקרון זה גם הרבה יותר קל, כי ככה כל אחד מתאים לעצמו מה שבא לו [בניגוד לאופנות כי מה שאתה קונה בפוקס/רנואר או מה שלא יהיה יש גם למישהו מהכיתה המקבילה] וואו כמה אני מברברת XD

psycho maiden

New member
אמממ

אני מתעניינת בזה מאוד =] אוהבת את הפרוטס [- הלוואיי שהייתי יכולה להתלבש ככה], אופנת רחוב, פאנק סטייל.. כאלה..

Jillian

New member
לאופנת רחוב לא צריך להשיג כ"כ

את קונה כל מיני חולצות צבעוניות, עושה כמה קישוטים וואולה!

BlackHeart

New member
לדעתי זה חביב וזה..

אני אוהבת את המראה הבובתי, ואת המראה הסייבר. גותי עדין זה סבבה אבל אמא לא רוצה לתפור לי :/. אז אז.. לא יודעת. תאכלס אומרים לי שאני נראית כמו בובה.. אז כשאני באה עם קוקיות ואודם ורוד חמוד כזה אנשים ישר מתלהבים -מטריד ביותר יש לציין- טוב. חפרתי. ונכון זה פורום אופנה אלטרנטיבית, הוא לא חייב להתעסק רק בגותיקה, אבל זה מה שמעניין את הבנות אז מדברים על זה. זה לא שמישהו פסל פה אופנת רחוב יפנית. כי תאכלס זה פורום אופנה אלטרנטיבית D:

אני ממש לא אוהבת ר-ק אופנה גותית...

אני אוהבת מלא סגנונות של אופנה אלטרנטיבית... וגם משלבת הרבה פעמים...יש לי גם את הסגנון האישי שלי... אני גם מאוד אוהבת צבעים. יש לי מכנסיים למשל בצבעים ורוד-כתום-סגול בצבעים מאוד חזקים, המכנס עשוי מבד ניילוני ובקצה יש לו כזה גומי שמותחים בשביל להדק את הקצה המאוד מתרחב, אז אני מאוד מכווצת את זה, מעלה את זה עד קצת מתחת לברך ולובשת עם זה גרביוני רשת צפופים שחורים ואני מאוד אוהבת את זה
אבל דווקא האופנה הגותית היא בין האהובות עליי, אז אני מאוד אוהבת להתלבש בה... רונה xxx

אני אוהבת

קצת מהכל העיקר שיהיה יפה ולא יותר מידי גותי פאנקי יפני מה שלא יהיה

נכון...

חשבתי להוסיף גלריה לאופנת רחוב יפנית... אבל כבר קיימת קומונה לאופנת רחוב יפנית ששם יש כל תמונה אפשרית... ואופנה אלטרנטיבית היא כל אופנה לא ממותגת ורגילה. לא בהכרח אופנה גותית.

../images/Emo45.gif

"ואופנה אלטרנטיבית היא כל אופנה לא ממותגת ורגילה. לא בהכרח אופנה גותית."

akane

New member
לגבי הקומונת פרוטס :< היא לא ממש

היא לא ממש פעילה/בעלת משתתפים רבים או תמונות. ולדעתי אופנת חוב יפאנית הכ מתקשרת לאופנה אלטרנטיבית כי היא פשוט אופנה אלטרנטיבית רק של יפאנים מקוריים להפליא :> ואני חייבת לציין שראיתי בנות בסגנון זה לובשות את המחוכים היותר יפים שאי פעם ראיתי
זה לבד שווה תמונות בגלרייה~

L 0 L

New member
אהה אני אוהבת

זה מאוד יפה ואני יותר נוטה להתלבש בסגנון אופנת רחוב יפנית מאשר גוטיקה כי זה יותר מידי שחור...אני גם מערבבת ביניהם

למעלה