המ.

smady by

New member
אממ זאת מפני..

שרוב חברי הפורום (באתי לכתוב קומונה
) אוהבים אופנה כזו. אבל הפורום מיועד לכל סוגי האופנה האלטרנטיבית (פאנק-רוק, פריקיש, גוטי, סייבר, אופנת רחוב יפנית, וסתם כל דבר שהוא לא "רגיל" או פקצטי...
) בכל מקרה- אני אישית אוהבת יותר מידי סגנונות, ויש לי את הסגנון האישי שלי גם.. אני משלבת המון דברים בבגדים רגילים, ויוצרת משהו אחר ושונה, ואני מניחה שרובנו ככה..
פשוט ממש כיף לדבר על גוטיקה!!
אבל תרגישי חופשי להעלות כל שעולה על רוחך שהוא לא קשור דווקא לגוטי...

Pink Pig

New member
אוי אני מתה על זה!!

כל הילדות האלה בפלטפורמות הענקיות והנצנצים והשיער הכחול בקוקיות! אוי אני כל כך רוצה לגור שם! אוי פשוט חלום! זה כל כך יפה!!

אני ממש אוהבת...

אני אוהבת כמעט כל סוג של אופנה אלטרנטיבית.. אבל כמו לכל אחד פה גם לי יש את הסגנון האישי שלי... ואני אוהבת לשבל בין פאנק לגותי...זה נחמד לי..

Keitarou

New member
הוהוהו~

את מוזמנת לפתח על זה דיון.. =) אני אשתתף... אני די אוהב אופנת רחוב יפאנית למרות שאני חושב שלפעמים הם לוקחים את זה יותר מדי רחוק וזה הופך מגניף ומוזר ל. אממ... זה נראה כאילו הם לבשו בגדים רגילים ואז מישהו דחף אותם לגרסת עץ או משו.... P= אופנת רחוב יפאנית מסוגננת זה סבבה~ ^_^ GO פלטפורמות בלאגנים!! ו... ו.. ו... אממ.. זהו.. =)

Keitarou

New member
=( אז תדברי...

או שאדוארד (בתמונה המצורפת) יהיה עצוב... את לא רוצה שהוא יהיה עצוב, נכון?

Shusho

New member
אני!!1111

סתם. אני ממש אוהבת גותיקה, אבל לא מסוגלת ללבוש רק שחור. יש לי לק ורוד צומי בוהק למדי והוא מצחיק אותי ולא אכפת לי. אני אוהבת שכבות, צבעים, קשקושים, קוואי ודארק ואני כולי מעורבבת בסגנונות.

גם לי יש לק ורוד צומי><

זה הכי מתוק בעולם במיוחד עם רשת שחורה על היד ואז זה פשוט נראה... לא הגיוני!

Shusho

New member
זה נראה הגיוני../images/Emo3.gif

זה היה ה-אופנה של הפקצות לפני שנה בפ"ת. אני רוצה לעשות סקא עם הציפורן ומנסה לגלות איך זה ילך לי

תשאלי את שחר [מפורום בנות] ../images/Emo42.gif

היא עשתה לעצמה לא מזמן [אני זוכרת שהיא העלתה תמונה וכאלה] ואע! תחזרי עם התוצאות אליי ^___^

Marble Arch

New member
גם לי! הוא אפילו על היד שלי עכשיו.

יש לי גם ירוק זוהר, כתום זוהר וכ'....

זה לא רק זה הכל:)

אני אוהבת אופנה של גות'יק לוליטה בעיקר אבל גם אופנת רחוב יפאנית וגם אופנת פאנק ושטויות... אין לי סגנון אחד אם לזה את מתכוונת:)

למעלה