המ.

הממ,

אני אישית ממש לא מתעניינת בגותיקה, זאת אומרת יש פריטים חביבים פה ושם, אבל מספיק עם כל השחור וה-PVC (למרות שהייתה לי סמי-תקופה סמי-גותית שכזו בעברי הלא רחוק. P:)~! בנוגע לאופנה, באופן כללי אני מחבבת צבעים, כהים בעיקר, אבל גם סגול, ירוק, אדום, זו איכות. פסים, משבצות, שלל בדים וגזרות מתקבלים בברכה. אופנת הרחוב היפנית ואופנת הפאנק (המודרנית, מה לעשות), די מושכות אותי חזק כרגע, בהחלט.

EdisonGirl

New member
אצלי זה הכל..

יש לי סיגנון משלי, שהוא בעיקר פאנקיסטי. מעבר לזה, כמעט כל הסיגנונות האלטרנטיביים יושבים לי טוב בעיניים.. אני בכל מקרה נהנית לראות אנשים לבושים ככה ולדבר על זה גם אם אני לא מתלבשת בסיגנון גותי דווקא.

moe7

New member
פילוסופיית הלבוש כפי שאני רואה אותה

הרעיון הטוב ביותר הוא לשלב אימפולסיבית בין פריטים. כאן אפשר באמת לחדש. פריטים בפני עצמם לא תמיד מעניינים במיוחד, אך שימוש בתוך קונטקסט יביא ליצירת מראה מעניין ומאתגר באמת. ואגב, יש לי חברים גותיים בני 20+ והם נורא, נורא צפויים. גם אם הם לא בקטע של גותיקה טרנדית, כפי שזו באה לידי ביטוי במוסיקה ממש ממש גרועה, אלא ברטרו אייטיזי, סגידה לרוברט סמית' וחיבה לEBM והרקדות תעשייתיות. הם מאוד מזכירים גרסה חיוורת של רומנטיקה זולה ועדיין הם מאוד נחמדים, פשוט לא מאוד יצירתיים.

a lost seashell

New member
המ..

אני לא אוהבת גוטיקה כל כך. יש דברים ממש חמודים שבהחלט אני אשמח לענוד-לנעול-ללבוש, אבל הסגנון שלי זה ג'ינסים גדולים וחולצות טריקו בכל מיני צבעים וגופיות ואולסטאר או וואנס, ואני לא אוהבת מטאל. בכלל לא מתחברת לזה. אני אוהבת את אבריל לאבין, גרין דיי, אביב גפן והיהודים...ואם זה לבחור בין גוטיקה לאופנת רחוב יפאנית, אז היפאנים אצלי במקום השני. (אחרי הג'ינסים הגדולים)

LadyAnanas

New member
הממ...../images/Emo9.gif

אני אוהבת מאוד פרוטס, גות'יק לוליטה, וינטאג' שכזה וגוטיקה באופן כללי
אני פשוט משלבת בין כל הסגנונות. יש לי את הימים הלוליטאים שלי, ואת הימים הגוטים והאפלים...
הכל נהדר ויפיפה^_^

למעלה