מה יהיה עם האנלוגי?

יובליק

New member
הקטע הוא שבזמנו (לפני כמה שנים)

זה היה המכשיר היחיד שההורים שלי יכלו לעמוד במחיר שלו
. יש לי 2 מכשירים של פיקו מלפני כ-10 שנים, הראשון עדיין עובד אבל טיפ טיפה מזייף בצליל והמצב T שלו לא עובד, המכשיר השני לךא עובד בכלל ובשני המקרים יש בעיות במגעים כמו שיש לך. יש לי גם 2 מכשירים קצת יותר חדשים של פיקו ושנים עובדים טוב חוץ מזה שלאחד מהם המצב T לא עובד. יש הבדל בין הפיקו פורטה מלפני 10 שנים לפיוק פורטה שיש לי היום, הפיקו הישן נתן 3 מצבים: מצב M מצב T מצב משולב T+M (הכיבוי של המכשיר נעשה ע"י לחיצה על המכסה של הסוללה) הפיקו החדש (יחסית) מגיע עם: מצב M מצב T מצב כיבוי * אין יותר מצב משולב שיילכו קיבינימאט. אגב את עדיין יכולה לרכוש את הפיקו פורטה הוא עולה כ-2000 ש"ח ואחרי הנחות זה צריך לרדת לכ-500 ש"ח, תשכחי מתיקונים הם יעלו הרבה כסף ותיקונים לא מקבלים הנחות בכלל . ועוד משהו אפשר לרכוש את מכשירי הפיקו גם ב-eBay . www.ebay.com הריצי חיפוש על Phonak
.

nuky1

New member
שלום לכם-חדשה כאן.ויש לי שאלות. איך

אם המכשיר דיגיטלי או אנלוגי? האם לפני שמזמינים מכשיר אפשר לנסות אותו? בקיצור איך אדע מה המכשיר האופטימלי לצרכים שלי? אצלי יורדת השמיעה עקב טיניטוס שאני סובלת ממנו כבר 20 שנה. תודה

המרחפת

New member
לפני רכישת המכשיר

לרכישת המכשיר קודמת בדיקת התאמה. בודקים את השמיעה שלך ללא מכשיר, ואז מנסים כל מיני דגמים של מכשירים המתאימים לסוג הירידה בשמיעה ובודקים בעזרת משוב שלך ובדיקות שמיעה נוספות מי מהם נותן לך את התוצאה הטובה ביותר. הבדיקות האלו מתקיימות במכוני שמיעה, והידע המקצועי לגבי התאמה בין סוג מכשיר לירידה הוא בידי קלינאיות התקשורת העובדות שם. בהצלחה.

למעלה