סקר על לבוש ועוד...

לבטל את התיקון X___X

נו מזאת השאלה הזאת
ניסוח אחר
בבקשה??

crazy cottage

New member
אני..../images/Emo163.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? אני חושבת שכן..כשאני יהיה גדולה אני לא אלבש את כל השרוולים ואת כל השיט. או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? ממש לא
מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! יש מלא שאני חורשת עליו. למשל הנעליים שלי :שרוך ורוד ושרוף ירוק
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים?לפעמים מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? יש לך איקיו של נעל ספורט
איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק ישראלי וקצת באנגלית אני אוהבת גם היפ הופ ופאנק. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? יש הרבה. אני לא ממש מגדירה את עצמי כגותית ><?

EdisonGirl

New member
עונה..

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? לא אותו דבר, אבל אני מאמינה שתמיד אשאר בתחום האופנה האלטרנטיבית, כי זה מה שתמיד משך אותי מאז שאני זוכרת את עצמי.. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! אני עוד לא מתלבשת בסיגנון אלטרנטיבי... בינתיים קונה וממלאת את הארון..
בכל אופן, לרוב אני עם ג'ינס.
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? לא. אני חשבתי פעם שזה הרושם שאני עושה, ואני עדיין קצת חושבת כך, אבל כנראה שאושר מוקרן החוצה, אז מכנים אותי לפעמים "רצינית" אבל לא קודרת..
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? עוד לא נאמרה..
איזה מוסיקה אתם שומעים ? כמעט הכל, רק לא מסוגלת לסבול מוזיקה מזרחית דכאונית, ולא במיוחד אוהבת את המוזיקה המזרחית בכלל.. בעיקר מאזינה לפסקולים של סרטים ומוזיקה קלאסית. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אינספור! בעיקר ללמוד.. :]

נממ

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? הסגנון לבוש שלי משתנה כל הזמן, אז אני חושבת שכן... מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! התלבושת האהובה עליי? אני אוהבת את מאוד את הגופיה המחוכית השחורה שלי שלבשתי לדארק רבולושיון, וגם את המכנסיים השחורות הענקיות שלי (שקניתי בכלל בחנות של בנים
) ואת הג'קט והמעיל הארוכים שלי והחולצת קורט שלי היא הדבר הכי נוח בעולם, בעיקר בשילוב עם המכנסיים שציינתי. :] האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? תלוי מי. חברות שלי לפעמים... אבל בעיקרון עד כמה שאני דיי דיכאונית אני מחייכת הרבה ואני כמעט ולא קרירה כלפי אנשים. מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? אוי.. המון.
"את נמשכת לפריקים???" איזו סתומה בשירותים כתגובה לתחפושת שלי. וכל מיני הערות שקיבלנו ברחוב כשהלכתי עם סמדי ועידן בדרך למועדון. ויציאות מטומטמות של ילדי הכיתה שלי. כמו "את פריקית של כת השטן! לא לא את השטן! את השטן!" איזה מוסיקה אתם שומעים ? מה שבא לי לשמוע. :] בעיקר פאוור מטאל ורוק גותי, אבל גם מטאל גותי, הבי מטאל, רוק אלטרנטיבי, גראנג' ועוד דברים שעושים לי נעים באוזן. :] ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? כל מיני... אני לא מתעניינת *רק* בגותיקה, אבל זה בהחלט אחד הנושאים החביבים עליי.

EdisonGirl

New member
../images/Emo6.gif איזה מעבר חד.. ../images/Emo3.gif

מפריקית של השטן לשטן בכבודו ובעצמו..

Keitarou

New member
LaLiHo~

*~האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? ברור שמשתנה... משתנה כל הזמן.. *~מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! ארמ... לא יודע... >.> השילוב שאני הכי חורש עליו זה טישירט וג'ינס (הו! כמה אלטרנטיבי!) *~ האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? חחחחחח, אפילו לא קצת.. ^_^ *~מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? ממממ פועל בניין פעם התחיל איתי... מהבניין.. ואז שהתקרבתי הוא התחיל להבין שהוא שורק וקורא לבן.. ^^ היה משעשע... *~איזה מוסיקה אתם שומעים ? כל מוזיקה טובה (כן, אפילו שיר מזרחי אחד יש לי!) הו, והרבה מוזיקה יפאנית! ^_^ *~האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? לרוב התחביבים שלי אין שום קשר לגוטיקה.... P= ציור, תפירה.. כל דבר יפאני?

Blade Of Fire

New member
נענה:)

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא?או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? הממ.. מתבגרים... צבא וכאלו.. רוב הסיכויים שהוא יישתנה... למרות שבגדים שחורים רגילים סגנון חולצות להקות לעולם יהיהו אהוביי...
מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! אהמ.. טוב נצא מטאליסט-ג'ינס שחור משופשוף וחולצה יפיפיה של HELLOWEEN עם העטיפה של "דה דארק רייד"
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? קודרים? לא ממש... אבל יש פה ושם אנשים שחושבים שאני מפחיד כשאני הולך עם שיער פזור.. הם טוענים שאני נראה כמו ערפד...
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? אמממ.... אה כן! כנס מיתופיה לפני לא הרבה זמן (כנס גיקים שמתרכז בשר הטבעות והארי פוטר). הלכתי עם הגלימה האפורה ואיזה עארס עם חולצה של איירון מיידן (!!!!!) צעק לי "מה, אתם משחקים פה ברוחות ורפאים?" זה היה מבדר.
איזה מוסיקה אתם שומעים? פאוור וגות' מטאל בעיקר. למרות שאם אני אעשה פה רשימת להקות (ארוכה מאווווד) יהיו גם האבי וישראלי ושאר ירקות. ושאלה אחרונה,
האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? יאפ. אנשים טוענים שיש לי כישרון כתיבה... בקומונת גותיקה פירסמתי פעם כמה מהיצירות שלי... תמצאו אותם כאן(ובתגובה להודעה הזו): http://www.tapuz.co.il/Communa/ViewmsgCommuna.asp?Communaid=9824&msgid=5402496 אני אוהב גם לקרוא, לשמוע מוזיקה (והרבה), לגלוש בנט.....

Blade Of Fire

New member
אופס..../images/Emo3.gif

התכוונתי ל TIME OF THE OATH (או לפחות חלק מהחולצה זה האלבום הזה)

אה.. באמת דומה. :]

זה עוד אלבום שאני מאוד חושקת בו... כשיהיה לי כסף אני אזמין ממטאלשופ. או שעד אז יצא לי להיות בחו"ל? הלוואי.
אני רוצה פינלנד.
אבל אני אסתפק גם בגרמניה, בריטניה או משהו.

גמאני=]]

[הייתי בקומונה אם מישו זוכר...בפורום עדיין לא יצא לי לכתוב...כמובן עד עכשיו
]
האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אין לי כ"כ דברים יוצאי דופן...אבל בטוח ישתנה..עם הגיל וכאלה...
מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! האקסבוי השחור שלי...ו...החולצות של שרון[crash for pleasure].
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? אממ כן=\\ [ואני לא:]
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? לא משו מיוחד...פריקית, שחורה...חח=]
איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק ישראלי. לא מכירה כמעט שומדבר אחר=\\
האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? ציור, צילום, פסטיבלים, טלנובלה בע"מ ז"ל...

גוו~

-האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתישהו, או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה? כן, כמובן שסגנון הלבוש שלי ישתנה. אני חושבת שסגנון הלבוש הנוכחי יהיה קצת פתטי בגיל 40, מה גם שהוא וודאי ימצה את עצמו עבורי. -מהי התלבושת האהובה עליכם? בעקרון, שמלה שנראית טוב מעל מכנסיים כלשהם, חצאית מיני מעל מכנסיים עם חולצה או גופייה מעל, או סתם שמלה/חצאית עם חלק עליון כלשהו, ומגפיים. האביזרים הם אלו שמשתנים, בעקרון. -שילוב שאתם חודשים עליו- אעע, חולצה, מכנסיים, חזייה, תחתונים, גרביים, נעליים, אתם יודעים. P: -האם אתם חושבים שאתם בני אדם קודרים? בעקרון אובחנתי כ'בעלת אישיות דכאונית', אבל על הזין שלי. P: אנשים טוענים שכולי חיוכים (אור ואהבה, טיהיהיהי). לא, סתם, אני ריאלית, מה ייתן לי להיות קודרת, חוץ ממינוס ממושך בבנק עקב גרבוץ בגלל מצבי ההו-כה-קודר? P: -מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? לא הכי מוזרה, אבל ביומשישי הזה- 'גוש, את מריחה כמו חתול רחוב.' -גיליגיי אליי, בעודי מחבקת אותה. כן, נהדר, אני לא באמת חתול, לכו. ;; -איזה מוזיקה את שומעת? כל מה שנשמע לי טוב. באופן כללי- אימו, אימוקור, מטאלקור, הארדקור, פאנק רוק, פופאנק, מטאל גותי, דום מטאל, רוק ישראלי, רוק יפני, רוק נשי, פופ מיינסטרימי, מה שלא יהיה, כולה הגדרות. -האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגותיקה? אין לי תחביבים הקשורים לגותיקה, בכלל, למען האמת. O:

lestatgirl

New member
בלופ....

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? בתחשב בעובדה שבעוד 20 שנה אני איהיה בת 36 ואני לא מתלבשת לגמרי אלטרנטיבי כרגע אני מניחה שזה ישתנה ויתעצב לסגנון משלי תוך 20 שנה מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! אמ... הדבר הכי נקי שאני מוצאת?... לא סתם בד"כ מכנס שחור טרנינג אולי וטישירט האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? אני יענה על זה ברגע שתיהיה לי תיכולת לקרוא מחשבות.. עד אז גמני באפלה מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? נוצריה ונאצית איזה מוסיקה אתם שומעים ? אלטרנטיב ואינדי בעיקר אבל מידי פעם גם קצת פופ והיפהופ "אלטרנטיבים" ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אמ.. כה מוזיקה טלויזיה סרטים

עונה לי

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אני תמיד משנה אני בטוחה שאני עוד אשתנה ומקווה לטובה=] מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! המגפיים הגבוהות שלי עם חצאית תחרה שחורה וחולצת מחוך שחורה. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? תלוי, איך אתם מגדירים אדם אופטימי שרב היום צוחק והולך עם חיוך על הפנים? מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? אז מה? שורפת חתולים? איזה מוסיקה אתם שומעים ? פאנק מטאל. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? המממ צילום, ציור, עיצוב... לא הכל חייב להיות קשור לגותיקה אולי חלק נקשר.

למעלה