סקר על לבוש ועוד...

עונהההההההההההההה

• סקר על לבוש ועוד...ו א מ א ק ו נ ץ 16:31 | 05/09/05 האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא?אולי בקטנה. אבל הבסיס ישאר או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? כה מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! חצאית בורדו שחור קצרה וחולצה בורדו משוסעת עם מחסוף האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? לא ממש.. ר ק קצת שלא מכירים אותי מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? שעברתי תכיון בכיתה י כולם חשבו שאני בכת השטן והייתה ילדה אחת שממש פחדה ממני.. :( איזה מוסיקה אתם שומעים ? כולמיני אני יודעת שזה לא קשור אבל אני מתה על מוזיקה אירית ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? כה!! לרקוד בגשם

Envision

New member
אני

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? ייתכן. אבל יש דברים שאני בטוחה שאני אף פעם לא אאהב. או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? לא ממש אותו הדבר, אבל לא נראה לי שצפוי שינוי דרסטי. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! חצאית שחורה + חולצת תחרה שחורה/שחורה ואדומה. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? לפעמים. מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? שאני דומה לג'ג'ית מ"Tatu" איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק, מטאל, ג'אז, קלאסי... ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? מחול, ציור, עיצוב דברים מחרוזים, ספרים, צילום.

Topro

New member
היי זו ילדה של חיים מחברה =]

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אני חושבת שכן, פחות או יותר אותו סגנון אבל בטח לא לעבודה או משהו... גירסא קצת יותר קלאסית ושמרנית של הלבוש שלי כיום.. אני משערת =]
מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! ג'ינס וגופייה שחורה כלשהי...
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? הא, חברה שלי לידי אמרה שאני דווקא אדם שמח ^_^ אני דיי קופצנית ושמחה לרוב, כשאני לא מתביישת... ^^" ממש לא קודרת.
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? וואו, אני מוקפת באנשים שמקומם בגהה. בצורה מצחיקה. ובערסים בורים, עם הערות רעות. אבל האמת שלא נתקלתי לרוב בכינוי "פריקית"... לא יודעת, נתקלתי בהמון הערות מוזרות.
איזה מוסיקה אתם שומעים ? מטאל (גותי/פאוור/דום וכו'), ג'יירוק, מוזיקה אירית, קצת ישראלית ושירים רגועים ונחמדים.
האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? לא! אין לי חיים מעבר לגוטיקה!!!!!!! ...ברור... אני אוהבת גם פנטזיה (ספרות, משחקי תפקידים וכו'), בע"ח, אנשים... יש לי המון תחביבים, =] סקר חמוד ^^

Jillian

New member
../images/Emo23.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ?- תאמת שיש לי הרגשה שזה ישאר ככה פחות או יותא מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! חצאית גופיה ומגפיים :S האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? ממש ממש לא!! מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? אממ לא זוכרת איזה מוסיקה אתם שומעים ? סוג מוזיקה.. אממ רוק/מטאל וכל מה שנשמע טוב ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? שיער איפור (?) וגם אופנה רגילה

Nightborn

New member
-הנה.

1. מקווה שלא. 2. מכנסיים לבנות, טופ צבאי לבן, מגפיים חומות.

Nightborn

New member
שכחתי.

3. כן. כל הזמן. ._. 4. פאוור מטאל, גות'יק-סימפוני מטאל, רוק גותי. 5. בעיקר "את נראית כמו בן.", אבל לזה התרגלתי. פעם אחת הייתי עם חברים על הגג של עזריאלי, עם חליפה (מכנסיים שחורות, ג'קט שחור, חולצת כפתורים עם קפלים וסרט אדום במקום עניבה), ואיש מבוגר אחד שהלך עם הנכדה שלו הצביע עלי והסביר לה משהו ברוסית. O.O 6. לקרוא מחזות של מולייר זה לא גותי/אפל/קשוח. גם אוכל יפני לא. גם לדבר יפנית לא.

smady by

New member
מיין... ../images/Emo9.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? תלוי במה שאני אעשה- אם תהייה לי עבודה משרדית אז בטח שהוא ישתנה איכשהו, ואם אני אצליח להשיג את עבודת חלומותיי (קיעקוע) אז סביר להניח שאני אוכל ללבוש מה שבא לי.. העבודה היא חלק חשוב בחיים שלי, והיא בטח תקבע לי חלק מהמלתחה... מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! אמממ לבוש רגיל: מכנס ג'ינס מציפי וחולצת הדפס מגניבה כזו. אלטרנטיבי: חצאית שחורה+ גרבי רשת+נעלי באפלו שחורות+ גופייה שחורה עם המון מחשוף... :) האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? לא... ממש לא... מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? "תגידי- עכשיו כשאת גוטית- את אוהבת עורבים?"
איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק ישראלי, פאור מטאל, גוט' מטאל, רוק גוטי, אונסנס, לינקין פארק (לא רציתי לשייך אותם לסגנון מסוים) ועוד כל מיני שירים נחמדים... ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? המון.. ציור, הדרכה, קעקועים ופירסינג...

ToryMaster

New member
הופ

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא, או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אני מניחה שהוא ישתנה בהתאם לצורת הגוף שלי שתשתנה. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! דגמ"ח ורוד עם גופיה שחורה, או לחילופין חצאית מיני בדוגמה סקוטית וגופיה שחורה. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? כן טוב, אני די קודרת. מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? "את צריכה להיות דוגמנית יפה" איזה מוסיקה אתם שומעים? פופ דביקי עם נגיעות של דרים ת'יאטר ושות'. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? למה שכל התחביבים שלי יהיו קשורים לגות'יקה? איזו שאלה מעצבנת.

psycho maiden

New member
../images/Emo129.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אמממ , לא יודעת אם אותו דבר כי אני מתלבשת מאוד חשוף אבל(!)אני מאמינה שאני אתלבש מיוחד ולא כמו כל השאר, אפילו אם זה יהיה לבוש רישמי (אני רוצה להיות איזה מנהלת חברה /שופטת) זה יהיה מיוחד..=) מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! חצאית שחורה קצרצרה, גופיה ורודה שחורה, סמל החיים שלי... גם ג'ינס גדול כזה שאני שמה עם חגורה קצת עבה חומה של אבא שלי .. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? אממ לא יודעת אם קודרים אבל תמיד אומרים לי שאני דיכאונית
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? אממ.. לא זוכרת היו המון.. אבל תמיד אומרים לי שאני סטלנית (
) , תמיד יש את היציאות האלה של הערסים שבאים לדבר איתי -"אז מה.... את פריקית?!" / "נהיית פריקית הא ?!"[איך אני אוהבת לחכות אותם
] איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק - כל סוגיו, מוקי[
], מוש בן ארי... ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אממ לא.. בואו נתחיל מזה שאין לי תחביבים, ז"א לא כאלה שהם מועילים

הופ../images/Emo9.gif../images/Emo26.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? -אני בעיקרון לובשת דברים שאני אוהבת ונוחים לי ואינלי סגנון לבוש מוגדר לגמרי.. אני פשוט מאמצת לי את הפריטים שאני מתחברת אליהם.. ומבחינת הרעיון הזה אני חושבת שזה משהו שיכול להישאר. אני לא חושבת שאני תמיד אשאר בדיוק אותו דבר אבל הסגנון הכללי אני חושבת שכן. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! -אממ.. בדרך כלל ג'ינסים עם כל מיני.. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? -היתה תקופה שהייתי יותר מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? - חח אה.. "אלונה? לא.. עדיין לא אלונה (אחרי 3 פעמים זה נעשה קצת מוזר.. זה היה באיזה מפגש פורום שלי חח) איזה מוסיקה אתם שומעים ? -רוק וישראלי ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? -אממ כן, אמנות.. כתיבה.. מוזיקה וכו'

fast food

New member
עונה!

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? בוודאי!יש לי כל הזמן תקופות משונות
או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? הו,זאת שאלה אחת? שיהיה: לא ממש, אם יתחשק לי, או אם אני עדיין אהיה בסביבה של אנשים כאלה, אני מאמינה שעד אז אני אהיה שמנה כמו בית, עגולה כפלנטריום, ובודהיסטית אדוקה(או סתם מסטולה), מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! אין לי שילובים קבועים,אבל יש לי אביזרים שאני חורשת עליהם, כמו צמיד העין הרע שלי (לא ממש יודעת למה קניתי אותו למען האמת...)ניטים שקניתי בכיתה ו', ואולסטאר אדומות שכבר קטנות עלי ושאי אפשר לראות את הצבע שלהם מרוב שימוש(אבל יש להם שרוכי אנרכיה מגניבים!) האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? ניסיתי פעם ללכת הביתה ולזעוף כל הזמן אבל אז ראיתי מישהו וניסיתי לרטון לעברו, והוא אמר לי שלום והתפוצצתי מצחוק, אני מניחה שהתשובה היא לא, אבל אני יכולה להיות מאוד עצבנית\שקטה\עייפה מכדי להגיב מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? "רואים לך את התחתונים."- היה לי חור עצום במכנסיים... איזה מוסיקה אתם שומעים ? פררר... מטאל, פאנק, רוק קלאסי,בלה בלה- רוק על כל גווניו, אירי, קאנטרי, איניאני, מוזיקה שחורה ואפריקאית, ולפעמים גם ג'אז ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אני חושבת שחוץ מבגדים, מוזיקה, והעובדה שאני חושבת שזה יפיפה למדי, שום דבר בחיים שלי לא ממש מתקשר ישירות לגוטיקה... התחשק לי שאלון עכשיו

TarwenR

New member
שלי -

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? כמעט בטוח שהוא ישתנה... או שהוא יהיה יותר גותי או משהו בסגנון, או שהוא יהיה יותר רגיל...
מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! חצאית שחורה ארוכה שכזאת ואחד משלושת המחוכים
האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? אמממ לא באופן מיוחד אני חשובת
מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? יש כל מני... שאלו אותי פעם אם אני הולכת להתאבד היום (שחור
) משהו שמאוד הצחיק אותי - איזה ערס מהביתספר פעם בא ושאל אותי אם אני הילדה מהצלצול
(נדיר: כן. רוצה חתימה או משהו?)
איזה מוסיקה אתם שומעים ? מטאל (פאוור בעיקר) וכל מני רוק ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אני מנגנת על גיטרה, וניגנתי על פסנתר. אני מאוד אוהבת מוזיקה

M a r i a n21

New member
אני אני אני

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא?מן הסתם שאני אהיה יותר מבוגרת אולי נשואה עם ילדים הוא ישתנה. או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ?לא מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו!אין ממש אני תמיד מעדיפה איכשהו לנסות לשנות. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים?לא וגם אם כן מספיק לדבר איתי דקה בשביל להבין שאני ממש לא כזו מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם?"כמה את לוקחת"? התשובה שלי:"יקר מידי בשבילך" איזה מוסיקה אתם שומעים ? איביאם,מטאל,רוק על גווניו, גות' וסטיות קטנות שלא אפרט ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה?אין לי תחביבים מיוחדים

Science Fiction

New member
נמ... ../images/Emo119.gif

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא, או שאתם רואים את עצמכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה? הוא ישתנה, ללא ספק. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! טישירט גדולה וגזורה עם סקוטית :p האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? לא ממש. מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? "תגידי, את גותית או משהו?", כשלבשתי חולצה כחולה וג'ינס. איזה מוסיקה אתם שומעים? רוק קלאסי וישראלי, קצת מטאל, כל מה שנשמע טוב. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? אני לא חושבת שיש לי תחביבים שכן קשורים בגותיקה... [אולי מלבד בהיה בתמונות של, ובכן, כוסיות במחוכים].

tzimisce

New member
תשובות שלי

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? - הסגנון לבוש שלי כל הזמן משתנה אבל ה"טוויסט" הגותי נשאר בעינו. כלומר , אני יכולה לצאת בתקופות של סגנונות אחרים לזמן מה אבל אני תמיד מוצאת את עצמי חוזרת לסגנון הגותי. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! -אין משהו ספציפי שאני חורשת עליו . אבל אני חזקה בשמלות שחורות וחצאיות שחורות וחולצות רשת. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? - ממש לא מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? - שהסגנון שלי זה ג'ורה איזה מוסיקה אתם שומעים ? - מוזיקת פולק , ישראלית ישנה ומאטל ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? - יש לי המון תחביבים שלא קשורים לגותיקה . רובם לא קשורים לגותיקה . ובעצם , מה זה תחביב שקשור לגותיקה ?

Marble Arch

New member
הנה גם אני (לא שמתי לב לשרשור קודם)

האם אתם חושבים שסגנון הלבוש שלכם ישתנה מתי שהוא? או שאתם רואים את עצמיכם לובשים אותו הדבר גם בעוד 20 שנה ? אני חושבת שסגנון הלבוש שלי ישתנה גם עוד חודשיים. אני מאוד מגוונת ומשתעממת מהר מדברים. מה התלבושת האהובה עליכם? שילוב שאתם חורשים עליו! ג'ינס וגופיה? השילוב שאני אוהבת זה טי שירט מגניבה קצרה וגזורה מעל גופיה מגניבה, זה מה שאני לובשת עכשיו וזה יפה בעיניי. האם אנשים חושבים שאתם בני אדם קודרים? חה חה חהה!! אני הבנאדם הכי אופטימי אנרגטי ומצחיק בעולם כולו בערך. אין פחות קודר ממני. מה ההערה הכי מוזרה שאי פעם אמרו לכם? "את דומה לערפד", בכיתה ז' ע"י איזה פרחה מעצבנת. לא נורא, 5 שנים אח"כ גנבתי לה את החבר. כל כלב בא יומו.
אה, והיה עוד מישהו שאמר לי את זה, אבל הוא התכוון לזה בתור מחמאה. איזה מוסיקה אתם שומעים ? רוק מתקדם, ג'אז ובעקרון כל דבר שהוא טוב. ושאלה אחרונה, האם יש לכם איזה שהוא תחביב שאין לו שום קשר לגוטיקה? למעשה, אין לי שום תחביב שקשור לגותיקה (אפילו לא אהבתי את הסרט). אני משערת שכוונת המשורר הייתה שנספר על התחביבים שלנו, אז אני אוהבת לישון, לאכול, לרכב על סוסים, לדמיין שאני מסיימת את הבגרויות ולהתקלח.

למעלה