שאלה למאמינים שביניכם..

בסופו של דבר חמוד שלי ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

גם השילטון הזמני של " הערב רב " עלינו הוא יעבור מן העולם וייגמר
, וכמו ש-הרב משה בן לולו אומר ש- הגויים הם קליפות חיצוניות ו- " ערב רב " זה קליפה פנימית ש-גם היא תחלוף ותעבור מן העולם ........................... " הכל זה רק שאלה של זמן "
.

לא , אתה טועה חמוד שלי ../images/Emo98.gif

אם הערבים ישלטו כאן אז יהיה יותר טוב כי בגלל " הפחד " כולם יחזור בתשובה וילמדו בישיבות , ואפילו יפחדו להיתבולל עם הערבים ....................................................................................................... דווקא במקומות שיש הרבה אנטישמיות אז שם היהודים יותר " מיתחזקים " ונעשים הרבה יותר " מאוחדים " .

SupermanZW

Well-known member
אתה מאזוכיסט?

אתה באמת מחכה לשלטון הערבי? בארה"ב אין כמעט אנטישמיות והיהודים שם מאוד מאוחדים, אני לא מבין על מה אתה מדבר.

אחי היקר , מה אתה מעדיף ../images/Emo35.gif

אתה מעדיף שיהיה כאן שילטון " ערב רב " שהוא ימחק את כל היהודים , או שאתה מעדיף שילטון של גויים אבל לפחות היהודים יוכלו לשמור על הזהות שלהם
.........................

SupermanZW

Well-known member
זה בדיוק להיפך

הערבים רוצים למחוק אותנו מכאן, לא הערב רב.

|תאמין לי !!!!!! ....... ../images/Emo198.gif

מנהיג החמאס " אחמד יאסין " שונא הרבה יותר את " השמאלנים " מאשר את היהודים !!!!!!!!!!!!!!! ........ כי " השמאלנים " הם צפונים - לקקני תחת חילונים .................

SupermanZW

Well-known member
שהחמאס שולח מפגעים לא מעניין אותו

אם הקורבנות ציונים או לא. גם לא ציונים נהרגים בפיגועים.

אתה צודק ../images/Emo70.gif ..................

הערבים שונאים את כל היהודים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............................... אבל אם תיראה חדשות בטלויזיה
, אז אתה בטח תשים לב
שהערבים בעולם מזכירים כל הזמן את המילה " ציוני " , כי התוכנית הציונית זה הדבר הכי שנוא עליהם .

the YOOK

New member
אבל הישיבה זה " בית פדופיליה"

בהרבה ישיבות יש רבנים ש-"מטרידים מינית" תלמידים שלהם !!!!!!!!!!!!!!!!!.............................
וה-רבנים יוצאים זכאים כי ה-רבנות מגנה עליהם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............................................
" מה כל כך קשה להבין כאן !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............... ישתבח שמו "
ועכשיו בלי ציניות- המידע שלך לא נכון ומוגזם. שטיפת מוח שהעבירו לך מאז שהיית ילד. שקרים.

אתה יודע למה זה ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif...

זה בגלל שהם כל הזמן שטופים בכל מיני מראות שיש ברחוב כי זאת " מדינה חילונית " !!!!!!!!!!!!!! .......... ובגלל זה הם גם לא מסוגלים להיתחתן בגיל 18 !!!!!!! ................................................... לפני 100-200 שנה כולם היו מיתחתנים בגיל 13 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ......................................

SupermanZW

Well-known member
גם לפני 200 שנה לא התחתנו בגיל 13

בכל מקרה לפדופיליה ולאונס אין שום הצדקה, אנשים צריכים לשלוט בעצמם.

לא חסר " פדופילים באינטרנט "

אני אני יתחיל לספר לך כמה פדופילים חילוניים יש בתוך ה- צ'טים אתה תתחיל ליבכות

SupermanZW

Well-known member
מה הקשר?

האם פדופילים חילונים מצדיקים פדופיליות חרדית?

לא , ברור שזה לא ............

אבל אתה אומר " פדופילים חרדים " כאילו שזה רק אצלהם ככה ואצל לא קיימים פדופילים בכלל .

SupermanZW

Well-known member
אבל החברה החילונית מגנה פדופילים

בעוד בחברה החרדית הרבנות מגנה על הפדופילים.

SupermanZW

Well-known member
שאלת את עצמך פעם למה התקשורת החרדית

דואגת לטאטא כל מעשה בלתי מוסרי או בלתי חוקי של חרדים מתחת לשטיח בעוד התקשורת החילונית למרות שאף היא נגועה בשחיתות (אך פחות מהחרדית) דואגת לחשוף כל מה שהיא מגלה?

למעלה