שרשור "איפה" מס' 2...

¥EleVatioN¥

New member
צבעים לשיער../images/Emo13.gif../images/Emo129.gif

מממ אז ככה, בא לי על קצוות אחרים
הממ יש צבע שיורד אחרי כמה חפיפות? מישו יודע איפה אפשר להשיג כזה (לא בת"א, יותר קרוב לאשדוד) ובכלל אם אני יכולה לקנות צבעים כאלה..שלא רואים הרבה סגול, כחול, ירוק וכו' וכו' ואיפה?

coullette

New member
שלום לכולם,

שמי דפנה,בת 21 מראשון לציון ורציתי לדעת איפה ניתן להשיג מחוך (אבל מחוך אמיתי עם חוטים מאחורה וכו') ואיפה ניתן להשיג מכנסיים סקוטיים. תודה

אממ יש לי שאלה...

אממ אני חולה על בגדים גותים והייתי רוצה לקנות כמה, אז אני אשמח אם תמליצו לי על חנויות (רצוי לא יקרות מדיי) שאני יכולה לקנות בהן בעזור כפר סבא והמרכז. אז תודה רבה מראש, ליאת!

כמו שטיפה?

יש קומונה בשם 'אובססיה לשיער' אולי הם יוכלו לעזור לך יותר. אבל באשדוד אצל כל ספר בכלל בכל מקום יש שטיפות ואני עשיתי פעם שטיפה של פסים שזה יקר יחסית אבל יוצא מגניב לאללה... תשאלי אני לא מבינה כל כך בשיער=)

Keitarou

New member
ממממ.... שלוםלום לך~

מה זה מכנסיים סקוטיים? ומחוך אפשר להשיג אצל דנה או וולוט או... אה.. עדיף שאני אתן לבנות שמבינות בזה יותר ממני לענות... =X

תציצי בטאגליינס...

יש שם לינק לשרשור על חנויות אהובות, כולל כתובות...

הנסגדת

New member
מכנסיים משובצים,

ראיתי בקסטרו. די יקרים. הם בצבע בז'-אוף וויט, לא סקוטי. מספיק טוב? :]

¥EleVatioN¥

New member
אני מצאתי ברנואר../images/Emo129.gif

שווה להכנס ולהציץ שם מידי פעם כי תמיד יש להם מכוחיםץ חוצמזה כמו שאמרו בולווטס בדיזינגוף ואמרו פה פעם גם על חנות בתחנה מרכזית בת"א.. ומכנסיים סקוטיים..לאדעת...שוב צריך להכנס כל הזמן ולחפש, בסוף מוצאים. מה שכן באינטרנט יש הכל תמיד

Bleeding BitcH

New member
אוקיי... מחוכים..

יש אצל דנה! מומלץ בקרוב היא פותחת חנות בעזרת השם :) יש את וולווטס גוט פאשן.. רק שאם את רוצה מחוך תביאי גוש זהב.. כי המחירים יקרים.. יש איזושהי חנות בתחנה המרכזית בשם פרינסס משהו.. אם אנלא טועה. יש חנויות סקס.. שמוכרים שם מחוכים. ויש חנות ללבניי נשים... שמוכרים מחוכים... :)

smady by

New member
גם מחוכים אצל דנה עולים 300-400 שקל

זה אותו מחיר בערך (רק איכות אחרת)

smady by

New member
בדיוק בגלל זה הבדלתי...

כוונתי יתה שהמחוכים של דנה עולים בהרבה על של ולווטס...

תציצי בשרשור "איפה" בטאגליינס...

מחוכים אגב, אפשר להשיג גם בחנו תבשם "פרינסס"- קומה 2 תחנה מרכזית חדשה ת"א.

smady by

New member
שאלה..

אם יש לי עוד חנויות שאני רוצהל הוסיף לשרשור- זה מוסיף אותם? הרי הו כבר לא בדף פעיל נכון?

אגב, לגבי מכנסיים סקוטיים...

ראיתי חנות אחת בדיזינגוף (קצת אחרי המזרקה לכיוון הדיזינגוף סנטר) שמוכרת אותם. הם עולים (נדמה לי) 130 ש"ח, אבל זה גובה 7/8...

Just Angel

New member
מה שמוכרים בתומר זה שטיפה..

ככה שזה יורד אחרי כמה חפיפות ולא הורס את השיער בצורה כ"כ משמעותית.. ומנסיון-הצבעים שלהם ממש טובים..

למעלה