שרשור "איפה" מס' 2...

EdisonGirl

New member
אממ.. סליחה על הבורות, אבל.. ../images/Emo3.gif

איך בדיוק צובעים בשיטה של שטיפה?

Just Angel

New member
בדיוק אותו דבר כמו השימוש עם צבע..

זה נראה כמו צבע אבל זה פשוט על בסיס מים.*לפי מה שהבנתי :X*

EdisonGirl

New member
אה, קול! אז היתרון בו שהוא >

פחות מזיק, וקל יותר לשימוש?

ToryMaster

New member
זה לא קל יותר או משהו

זה פשוט לא מכיל את החומרים המחמצנים שבצבע רגיל, ועקב כך [ומעוד כמה סיבות שאני אל משמ יודעת] הצבע מחזיק מעמד פחות. זה אכן מזיק פחות לשיער, אבל קשה מאוד לגרום לזה להיתפס ככה שממש יראו צבע.

ROSE With Blood

New member
אני קניתי אצל דנה

לצערי זה יורד די מהר.. (תוך חודש בערך לא נשאר כלום)

Pink Pig

New member
מי זאת הדנה המדוברת הזאת??

איפה היא בכלל? מה היא? מה?

הממ

דנה זו אשה מת"א שמוכרת בגדים יפים יפים:) היא עוד מעט פותחת חנות בפרישמן(פרישמן, כן?P:) כנראה עם השם NOX הפתיחה תהיה בערך עוד שבוע וחצי-שבועיים.. (אני בטוחה שיטחנו פה תפתיחה)

ToryMaster

New member
מזל"ט על רישיון!

זה תפס לי את העין. אני מציעה לגשת למספרה אמינה ולשאול אם יש להם.

טודע טודע../images/Emo9.gif../images/Emo129.gif

(חודש הבא נגמר המלווה
) אמממ אני לא ממש מבינה במספרות מהסיבה הפשוטה שאני לא הכי מסתפרת
ועד שהסתפרתי זה מכוער ואני רוצה משו אחר ומה גם אם צובעים בצוות זה הורס? אני לא חושבת הרי זה לא מהשורש וקצוות אפשר להוריד.. טודע לכולם אני אתעניין באמת

שרשור "איפה" מס' 2...

חבר'ה- לנסות בבקשה לרכז את כל שאלות ה-'איפה' לשרשור אחד...

a lost seashell

New member
שוב...../images/Emo121.gif../images/Emo42.gif

בשרשור איפה הקודם, חיפשתי חולצות להקות. מישהי אמרה לי שיש ליד תכשיטי הזהב בחדרה. חיפשתי ולא מצאתי...אני ממש לא זוכרת מי ענתה לי, אבל אם היא מזהה את עצמה [WTF?] שתשלח לי מסר ואם היא יכולה להסביר לי איפה. אפילו שאלתי ולא יודעים...

אני מניחה שאת מחדרה...

אם זה עוזר, אז חולצות של להקות אפשר להשיג במקומות אחרים: * מטאל שופ, ברחוב פרישמן בת"א. * לאונרדו- הרצל 82 ראשל"צ. * תומר, דיזינגוף סנטר, מול שער 7. (יקררר) * בשווקים השונים יש לפעמים חולצות של להקות...) וסתם שאלה.. חולצה של איזו להקה את מחפשת?

lestatgirl

New member
^_^

חחח שבאתי לקנות איזה חולצה אחת בתומר הם שלחו אותי לפונגו(סביבות כיכר דיזינגוף נראה לי) ואמרו לי ששם זה יותר זול

בשוק הכרמל יש..

אני ראיתי שם גרין דיי לפחות (ועוד הרבה..) זה לקראת סוף השוק וזה לא כזה יקר(30-35 ש"ח)

Just Angel

New member
הו, אותם אין במקום ההוא בחדרה..

יש בעיקר איירון,קריידל,מטאליקה,נירוונה וכאלה.. אבל "אינדיאנים וחברים" יש LOL ^ ^

למעלה