שרשור "איפה" מס' 2...

Blade Of Fire

New member
אפשר תמיד לעשות...

פונגו, דיזינגוף מספר.. אהה.. לא זוכר..אבל זה ממש ליד הכיכר... מביאים להם תמונה בדיסק\דיסקט\דיסקאוןקי... והם מדפיסים...

הממ

כמה הם לוקחים להדפס?? ראיתי בשוק הכרמל, כולל חולצה, 35 ש"ח, לדעתי זה ממש משתלם^.^ כמה לוקחים בפונגו?

תלוי בהדפס.

29 להדפסים קלים (חצי שקופים או על חולצה בהירה) ו39 להדפסים כבדים (שחור וצבעים כהים) זה אם אני לא טועה... כך הוא כך זה הרבה יותר זול מתומר ולאונרדו.

Demian177

New member
שלום לכוווווווווווללם, יש לי שאלה:

איפה אני מוצא בארץ חנות בגדים וכל מיני כאלה בסגנון גותי/ימי הבניים/מטאל/ פאנק.... נו הבנתם את הכוונה.. ולא TOMER עזבו אותי מTOMER! הייתי ראיתי הגעתי נסעתי! בבקשה תמליצו לי אני נואש, לא מצאתי בארץ כלום.

¥EleVatioN¥

New member
velvet's goth fashion../images/Emo129.gif

דיזינגוף 122 אם אינני טועה.. הממ חנות במיוחד לאופנה כזו האמת לא נדמה לי שקיימת חוץ מוולווטס, אז לפעמים יש מציאות בסגנון בחנויות אחרות. חוצמזה יש את דנה ועוד איזו בחורה..דניאל נדמה לי שקונות מחו"ל ומוכרות. אין לי את הטלפון שלהן אבל לאחרים בפורום יש

דנה כרגע מוכרת בדירה שלה אבל החנות

שלה תיפתח עוד פחות משבועיים..! ודניאל כבר איזה חודשיים בחו"ל...היא טסה ללפחות חצי שנה לגרמניה אם אני לא טועה... ובקשר לVelvet's- החנות נורא נורא יקרה...אז רק לשים לב לעובדות האלו
ודנה מאוד זולה ביחס לפריטים שהיא מוכרת... אני עדיין לא הייתי אצלה, אבל ראיתי ממלא אנשים שקנו והרבה סיפרו לי.. מקווה שעזרתי
רונה xxx

בוקר טוב גם לך... ../images/Emo13.gif../images/Emo42.gif

"תומר" לא מוכרים ביגוד גותי עד כמה שידוע לי, אלא יותר אביזרים ותכשיטים וחולצות של להקות. ממה שאומרים הרבה אנשים, וממה שאני ראיתי-השירות שם והיחס על הפנים והמחירים בשמיים. אז בקיצור- עזוב אותך מ"תומר" ותציץ בטאגליינס- יש שם המלצות לחנויות.

Demian177

New member
תודה עזרת מאוד רק שאלה קטנה...

מה זה טאגליינס? אתר? שטוטהדיילצ'? אני לא מכיר...

tamara29

New member
הלבשה תחתונה

מישהו מכיר מישהו יודע על מקום המוכר הלבשה תחתונה אלטרנטיבית (בסגנון מה שמוכרים באמסטרדם) שניתן לקנו8ת בארץ או אונליין? תו-דה

lemons

New member
ממ...

דונה ויקטוריה (חולון) יש להם כל מיני פרוות ודברים לא ממש שגרתיים ואני חושבת שגם באינטימה- אבל קחי את זה בערבון מוגבל

smady by

New member
המון בגדים יכולים להראות גוטיים

עם ההתאמה הנכונה... :)

smady by

New member
אממ יש אתר כזה..

שניה אני אמצא.. אתר ישראלי של סאדו מאזו...

Bleeding BitcH

New member
מממ יש את ה"פיפנוקיה"

שזו חנות סקס בדיזינגוף יש שם הלבשה תחתונה מדהימה וזולה יחסית.

למעלה