שרשור שאלות חדש

♫עונה

יקר בחנויות האלו אני יודעת...אפשר גם לקנות במקומות אחרים כמו בשוק והכל..מוכרים בכל מקום..אבל אני לא ממליצה משם,את לא יכולה להיות שם בטוחה לשים את זה על השיער. אני ממליצה על החנויות האלו(סופרפארם,משביר לצרכן)...צבעי שיער לא עולים זול נשמה...אם כבר מיי חמצן וכאלו או צבעים טובים וכו'...אז משם הכי זול. עוד משו שרציתי להתייחס אליו.... את כתבת בפרטים שלך שאת בת 16..אז למה את צובעת את השיער?כל צבע שיער יפה בגיל הזה..תשאירי כמו שהוא... החבר'ה משפיעים על הבחירה של הרבה דברים...ועושים מה שבאופנה..אבל ברגע שתצבעי פעם אחת אז את תצתרכי לעקוב אחרי זה כי יהיו לך שורשים. את בגיל יפה חבל להרוס את השיער,תעשי תסרוקת ותספורת שמתאימה לך..תאמיני לי שזה יהיה יותר יפה מלצבוע שיער.

שום אופנה..

לא מעניינת אותי האופנה חמודה ואני אפילו לא מתקרבת לזה יש לי שורשים כבר ולא אכפת לי מהם..להפך זה נחמד:) אחכ' יהיה לי חצי שיער חום כהה וחצי שיער חום בהיר
העניין הוא שיש לי אהבה לצבע הזה, זה הכל זה לא האופנה ולא בטיח, אני פשוט מאוד אוהבת את איך שזה נראה עליי העניין הוא שאני מחפשת צבע עם כמה שפחות חמצן [הצבע שאני רוצה גם ככה כהה יותר מהשיער שלי] ככה שלא יהרוס וגם יתפס..יש חיה כזאת?

Galushit19

New member
היי...קוראת סמויה =)

יש לי שאלה... אני לא ממש מבינה בזה אבל אתן/ם בטוח כן... חברה שלי עושה קליאופטרה בשיער...היא עושה פעם בחצי שנה וזה לא מחליק לה את השיער אבל עושה לה אותו ממש יפה... מראה בריא כזה...אבל זה גם צובע לשחור...הבעיה שלי לא מתאים שחור...ואני ממש רוצה שיהיה לי שיער יפה כמו שזה עושה לה... יש לזה גם אפשרות לצבע חום אולי?או שיש משהו שעושה פעולה דומה לקליאופטרה וגם הוא מחומרים טבעיים כמו החומר שיש שם?הבנתי שזה הכל מחומרים מהצומח... תודה לכל העונים =)

עונה לך....

את מדברת על התכשיר שיער טבעי אני מבינה... הוא מתאים לכל סוגי השיער ומורכב ממינרלים וצמחים..זה על בסיס דברים טבעיים בלבד..ערכה כזאת צריך להזמין אני מאמינה...היא עולה בסביבות ה-200 שקל. ויש לזה אישור של משרד הבריאות=]ולפי הבנתי יש הזמנה לשחור...לגבי חום לא שמעתי..

ענבר12341

New member
שלום=]..אני קוראת פה מדי פעם..

והשאלה- יש לי שיער שחור חלק..לא ממש דק אבל ..והסתפרתי לפני כמה זמן ועשיתי שיער קצר עם דירוג <כן כן,טעות :S> . אני לא שמה קרמים/מוסים,אבל עכשיו השיער שלי לא מסתדר בכלל ..ואני אוהבת שהוא יותר מנופח/מתולתל ..רציתי לדעת אם יש לכן הצעה לקרם או מוס מסויים שיכול לסדר אותו?ואיזה שביל כדאי לעשות בשיער בערך?כי היה לי פוני לצד ועכשיו אני מאריכה אותו כבר הרבה זמן..הוא כבר דיי ארוך אבל עדיין מפריע לי בשביל בשיער..בקיצור ..אם יש הצעה למשהו אני אשמח . :) וזאת התמונה הכי עדכנית שיש לי- תודה.=]

עונה

חשוב לי לציין שיש לך שיער מהמם ובריא.... אני מציעה לך להשאר כמו שאת עכשיו..זה כל כך יפה אני חושבת...כמו שאת בתמונה! המלצה לקרם אני תמיד אבל תמיד ממליצה על הקרם של נטורל פורמולה..אין על הקרם הזה...זה בקבוק ירוק חשוב לזכור כי יש להם גם לבן.... על כל בקבוק כתוב לאיזה סוג שיער הוא מתאים...תקחי את ההכי מתאים לך... הקרם תותחי וכל מה שכתוב עליו אמיתי אני אומרת לך...כמובן שאם בחורה עם שיער תלתלים תקח בקבוק שכתוב עליו: מחליק ברגע... אז זה לא יחליק לה את כל השיער...חשוב לקחת את מה שמתאים לך והוא מעצב לך את השיער כמו שהוא עכשיו רק יותר מסודר ויפה....הוא נותן ברק ומריח נפלא.... על דוקטור פישר אני ממליצה לבנות עם שיער שמלא בקשרים ולא מצליחות לסדר בכלל את השיער בבוקר. וגם לאלו שלא אוהבים שיש להם לחות של קרם על היד...דוקטור פישר מעולים. עדיין.עצה שלי לכי על נטורל

למעלה