שרשור שאלות חורפי

מסיכה של אלביב

משהיא מכירה את המסיכה היחסית חדשה של אלביב להורדת נפח?

yawn

New member
אני מכירה

ולא אהבתי. היא פשוט "דיכאה" לי את השיער וייבשה אותו. השיער שלי גלי עד מתולתל, והיא פשוט גרמה לו להיות יותר חלק אבל גם חסר ברק ו"מת". לא עשה לי טוב...

קואלהלה

New member
שאלת תספורת

שלום, יש לי שיער ארוך עם החלקה יפנית, מגיע עד המותניים כמעט. אני מחפשת ספר/ית שיודעים להתאים תספורת למבנה פנים ולא למצב הרוח שלהם... הכיוון הכללי הוא לתת מסגרת, כלומר לדרג מקדימה בצדדים קצת יותר ממה שזה עכשיו, אבל לשמור על האורך הכללי של השיער. מישהו מאזור פ"ת והסביבה, לא מחירים בשמיים ולא מעצבי שיער פלצניים.... יש למישהו המלצה?

דירוג לא עולה הרבה

אצל אף ספר כמעט לא עולה הרבה דירוג..מה שאת מדברת עליו זה דירוג...תבואי לספר תגידי לו מה שבא לך והוא יעשה את זה תאמיני לי...תשאלי קודם את המחיר..שלא יעבוד עליך...הם מכירים את התספורת הזאת וזה מה שרוב הבנות מבקשות מהם...זאת האופנה עכשיו. מותר לשאול משו? את מרוצה מהחלקה יפנית?רוב מי ששמעתי ממנה שעשתה את זה בכלל לא היתה מרוצה

שוב שואלת בקשר לנשירה..

הנשירה שלי איומה..ממש..פעם היתה לי נשירת שיער נורמלית כמו לכל בנאדם..אבל היום- מסרק שמפוצץ בשיערות שהייתי ממלאת בשבוע בערך..יוצא לי בכל יום:( אני מפחדת לאבד הרבה שיערות ומהאורך של השיער וכל הנשירה הזאת קרתה לי בגלל צבע זול ומעפן שצבעתי בו. פעם הבאה אני אצבע בצבע טבעי וטוב בלי חמצן כמעט.. עכשיו לשאלות: יש תכשירים כלשהם שיכולים לעזור להפחית נשירה ולהמריץ את גדילת השיער? פרוקסי..מינוקסי -שמעתי תשמות האלה , מה הם עושים ואפשר להשתמש בהם?כמה עולים?איפה משיגים?

מגיבה..תקראי מאמי

אני לא חושבת שיש חומרים שעוצרים את זה..הכל בולשיט בעיניי...אולי זה עוזר לשיער קצת והכל אבל לעצור נשירה?זה נראה לי קצת מוזר...נשירה היא או בעיה פנימית(כמו תזונה והכל) או חיצונית לדוגמא במקרה שלך שזה צבע שיער...אם הצבע הרס את השיער הקרם לא יחזיר אותו לקדמותו...קשה להאמין בקרמים כאלו... שיער זה תאים מתים סה"כ....קרם שיחייה את השיער?מה הוא יחייה בדיוק?שיער מת?בפרסומות בד"כ משתמשים במשפט הזה שהקרם או השמפו מחיים את השיער...אין דבר כזה...שיער זה תאים מתים.... הקרם לא יעזור לנשירה ...השיער שלך נהיה חלש יותר מהצבע...הצבע "שרף" אותו...פעם הבאה אני ממליצה שתקני צבע שיער של וולה או פנינה רוזמבלום... בכל מקרה לכי לרופא לבדוק את זה אם זאת נשירה רצינית......

../images/Emo103.gifהתייעצות

יש לי שיער מלא. ממש מלא. רוב הזמן הוא לא מסתדר לי, ואם כן אז הוא נהיה גלי, מבולגן, מתולתל או מבוקבק במשך היום. בזמן האחרון אני מרטיבה את השיער ומייבשת אותו על הבוקר אבל הוא עדיין מתבלגן וחשבתי שאולי אם אני לא אסרק אותו כ"כ הוא יתייבש בצורה יותר מסודרת? או שלמישהי יש טיפים איך הוא ישאר נורמלי? ובנוסף, לקרמים יחסית עדינים שלא יעשו לי את השיער קשה? חוץ מזה, אני מנסה להאריך שיער אבל בגלל הבעייתיות שלו אני מפנפנת יחסית די הרבה והקצוות מתייבשים לי נורא מהר. למישהי יש פתרון, איזה ספריי שעובד? משהו? תודה רבה!

לי יש טיפ שבטוח יעזור....

לכי למספרה זה עולה בד"כ 80 שקל תעשי דילול בשיער...ידללו לך את השיער והוא יהיה דק יותר..זה תספורת פשוטה שמקצרת קצת מהשיער והשיער נראה דק ולא מלא...תגידי רק שלא יפגעו לך באורך (אבל זה פוגע מעט באורך בכל מקרה אם השיער שלך מדורג.) לגבי קרם (אוח נמאס להמליץ על אותו אחד) אני ממליצה על נטורל פורמולה..תמיד אני ממליצה עליו כי הוא באמת טוב..תקני את: מחליק ברגע.... הוא גם מריח נפלא...אבל אם כבר לגבי ריח אני ממליצה על dave....לקשרים אני ממליצה על דוקטור פישר מסיר קשרים... ולגבי קצוות שרופים פעם בחצי שנה לפחות ללכת למספרה לעשות קצוות זה יהיה יופי..אבל כמובן שבמספרה כי בבית את יכולה לא לדייק ותהרס לך התספורת הקיימת. ודי לעשות פן
לא בריא לשיער...פן פעם בשבועיים עוד איכשהו פסיידר..אבל מדי יום זה הורס וזה יהיה נזק בלתי הפיך ותאלצי לגזור את שיערך היפה

אמ...

מהמראה היבש את יכולה להפטר בעזרת קרם..השיער יראה עם ברק וגם יראה פחות יבש... בשביל ברק וצורה אני ממליצה על נטורל פורמולה קבוע

Black Jane

New member
בקשר לשאלה השנייה - בדיוק.

כשאנחנו מתארים לספר הוא לא תמיד יכול להבין, וכשמציגים תמונה - הספר ידע במה מדובר.

למעלה