תודה חבר'ה וברוכים הבאים!

אני..

שם: נעמה גיל: 15.5 סגנון לבוש: כל מיני.. לא משהו מוגדר. זה גם משתנה בערך כל יום. ואני אוהבת לשלב דברים שונים
מסנג'ר: [email protected] תמונה
[אפשר לצרף לאלבום..]

מזל טוב חמודה.

אני בטוחה שתמלאי את תפקיד המנהלת בצורה הכי טובה שיש
. תודה על העזרה אגב, הזמנתי שתי שרשראות אם את זוכרת על מה אני מדברת P-: בכל אופן שם: מדלן גיל: 18 סגנון לבוש: תלוי במצברוח.

Anything For Me

New member
מזל טוב

כמו שאירנה אמרה זה כיף להיות בפורום מההתחלה שלו ואני בטוחה שהוא יחזיק מעמד הרבה אז למי שלא מכיר.... אני עדי בת 18 אוהבת בעיקר סגנון גותי מסנג'ר: [email protected] ואין לי תמונה כרגע

Tidal

New member
איזה יופי../images/Emo13.gif

אני טל, באתי לכתוב 16, אבל כנראה שאני תכף בת 18, גרה ליד ב"ש. אין לי מושג מה הסגנון שלי, אני בתקופת שינוים. מזל טוב חן:)

N o k i

New member
היי הו ../images/Emo9.gif

אני נוֹקי, בת 18. סגנון לבוש..הממ אני לא יודעת מה השם של זה בדיוק, אבל מכירים את הספר fruit, של כל היפנים המגניבים האלה? אז כזה, קצת יותר מרוסנת. איי סי קיו: 126690117 יש לי תמונה שממחישה בערך, אבל היא מעפנה כי הנעליים שלי נראות שם זוועה, לפני השיפוץ השנתי שלהם עם משחת נעליים
וגם אני נראית קצת מעפנה, אבל לא חשוב. אל תשימי בגלריות.

smady by

New member
../images/Emo2.gif

את גם אוהבת אופנת רחוב יפנית?! את חמודה!

N o k i

New member
תודה! ../images/Emo9.gif

כן, אהבתי להתלבש ככה תמיד ואז פתאום ראיתי את הספר הזה Fruits, של כל היפנים החמודים האלה
פינטזתי עליו שנתיים לפחות, ואז קנו לי אותו ליומהולדת [הוא יקר!]. את מוזמנת לעלעל, בטח תאהבי.

smady by

New member
^_^

תמיד כיף לעלעל בספרים כאלה...
את תביאי אותי למפגש פורום הבא?

מזל טוב ובהצלחה לך ^___^

שם: עדן גיל: 17 וחצי סגנון לבוש... הממממ, אני אוהבת גותי עדין :) לא מהגסים האלה והמבריקים, לא עור, לא נעליים מגושמות וגדולות. אם זה קטיפה, תחרה, סטן, בגדים רכים ונעימים כאלה
אבל תאכלס ליום יום אני מתןלבשת הכי רגיל שיש. מסנג'ר: [email protected] תמונה
*** ואין שום בעיה שהיא תופיע באלבום
בכיף!

Shusho

New member
אעע!

מזל טוב על המעבר מהקומונה לכאן
. שםסתם קראתי, כאן אולי אני גם אטרח לכתוב
. וול, אני מיכל-שרון, בת 16.5, ואת האמת? אין לי סגנון לבוש אהוב. זה בין קאז'ואל לפאנק, גותי (יותר לכיוון בלאקרילמען האמת) ופרוטיז (יפני). מה שיוצא.

Shusho

New member
../images/Emo3.gif

אני יותר פעילה בבית מאשר בפורום (בתפירת בגדים ושיט) אבל נו! נחמד שנפתחהפורום. זה אחד הנושאים האהובים עלי.

Bleeding BitcH

New member
היי עכשיו אני....

שם: מרינה גיל: 19 עוד טיפה... סגנון לבוש: גותי, פריקי, מזוכיסטי. מממ אה אה! נוריאל ואירנה וליבי :)

למעלה