תודה חבר'ה וברוכים הבאים!

ושכחתי

הסגנונות המועדפים -נראה לי שלוליטה וגותי אבל את השאר אני אוהבת גם מאוד אני פשוט לא יודעת את השם ....

מזל טוב!!

מממ..טלי בת 14 אין לי סגנון בידיוק...סגנון שלי אייסי- 318661837 מסן- [email protected] ותמונה- (כבר אין לי שיער חום אבל אין לי תמונע עם השיער שלי עכשיו(שחור עם פסים סגולים)) לא אכפת לי אם היא תופיע באלבום

ThE 70s GiRl

New member
אני [:

שמי הילה, בת 14 [בקרוב 15] קרה בחור ליד ב"ש ממ הסגנון לבוש המעודף עלי?.. סתם, רגיל פשוט.. אבל אוהבת את כל האופנה האלטרנטיבית שיש! מסנג'ר: [email protected] אייסי: 228779715 תמונה? נחסוך את זה מכולכן/ם

psycho maiden

New member
../images/Emo12.gif

שם: שלומצה
גיל : 16 וחצי סגנון לבוש מועדף : אני יותר בקטע של להתלבש מיוחד , אין לי סיגנון ספציפי .. אני אוהבת הכל מהכל.. הקטע הוא שאני יכולה לקחת חולצה שכל העולם לובש אותה וללבוש אותה בצורה אחרת /לשפץ אותה וזה יראה אחרת לגמרי , בקיצור אני אוהבת את הייחוד. מסנג;ר :[email protected]

iditush11

New member
חן יקירתי המון מזל טוב על הפורום

באמת הגיע הזמן שיפתח פורום לתחום של אופנה שהוזנח במשך שנים כה רבות ולא נתנו לו את הבמה לשם כך. אני גאה בך שהתעקשת ולא ויתרת והנה הרעיון המופלא שהגית קרם עור וגידים וסוף סוף יש גם פורום לאופנה אלטרנטיבית. אין יותר שמחה ממני בשבילך. קצת פרטים עליי - שם: עידית גיל: אוטוטו 29 סגנון לבוש מועדף: וינטאג' משולב עם דברים עתיקים וגם נשי זרוק כזה. מסנג'ר: מי שרוצה שיפנה אלי במסר תמונה כרגע אין לי אבל בהזדמנות אעלה. שוב פעם שיהיה המון בהצלחה אוהבת אותך, עידית

מזל טוב שוב!! =]

אני טל, בת 15, מתעניינת בעיקר באופנה גותית ויקטוריאנית וגם אופנת רחוב יפנית, אבל בעיקרון מתעניינת בהכל ^_^ מסנג'ר- [email protected] ואממ תמונה, אין לי בעיה שתופיע באלבום =]

ROSE With Blood

New member
מזל טוב!

כמה טוב שיש פורום כזה
3> אני נוריאל, בת 18 סגנון הלבוש המועדף עלי הוא בעיקר גותי קלאסי (סגנון ויקטוריאני) אבל אני אוהבת עוד הרבה אחרים..

אה ואין לי תמונה מעודכנת

אז אני משתנה עם הזמן אבל כעיקרון אני קטנת מימדים ולא בהכל, שיער קארה עם פוני חום אגוז שעוד שבועיים יהפוך לשחור עורב. תיהנו.

למעלה