תודה חבר'ה וברוכים הבאים!

M a r i a n21

New member
מזל טוב לפורום החדש:)

שם:מיכל מגורים:קריות אייסיקיו:49-343-264 סגנון מועדף:פטיש,לוליטה או כל מה שנראה לי יפה.

Elanus

New member
מזל טוב!!!

אני מאיה בת 16 אני מתלבשת די רגיל אבל חובבת את סגנון אופנת רחוב יפנית ולוליטה. בהצלחה לפורום!

מזל טוב חן וברכות

אני בפעם הראשונה מצטרף לפורום שהוא התחלה בשבילי, אני הצטרפתי לאופנה באמצע אני מקווה לעזור ולתרום את חלקי, כמו שתרמתי באופנה. אממ שמי אופיר בן 18 מבאר שבע, חן אני בדיוק כמוך כן חח, ומתמצא בעיקר אופנת מועדונים, בגדים ליציאה ,וסתם סיגנון לבוש אלגנטי, או זרוק. ואני יעלה לפה תמונה שלי, כן כן אני רוצה שתמונה שלי תהיה פה, באלבום חברי הפורום וזה יהיה עם הדוגמנית יעל גולדמן.

Jillian

New member
../images/Emo45.gif

חן... אפשר לעזור לך בלהכין את הלוגו?! פליזזז :(

בטח! אני גרועה בהכנת לוגואים... ../images/Emo13.gif

אז אני סומכת עליך... ראיתי כבר עבודות מדהימות שלך.

Jillian

New member
ועוד משהו..

יש לי מלא אתרים לשים בקישורים, לשלוח לך?

שלחי לי במסר...

אנ יאבדוק אותם ונראה מה מתאים לקישורים. ולגבי הלוגו- שיהיה לא גדול מדי ולא קטן מדי. גודל בינוני. ושיהיה כתוב בו מס' הפורום- 1360 ושם הפורום כמובן.
ו.. תודה!

fast food

New member
וויפי!

רק דמיינו את האפשרויות! מאמרים, קישורים, אלבום! בקצב הזה עוד נכבוש את..את..את.. טוב, למי אכפת, יש פורום! ים,בת 15 ונוטה לכיוון הגות\פאנק

EdisonGirl

New member
ממ.. אוקיי, זה כבר שירשור היכרות >

די רציני, אז גם אני אציג את עצמי שוב..
שם: אדיסון..
גיל: 20 סגנון לבוש מועדף: כל האלטרנטיבי.. בעיקר פאנקיסטי\גותי\סתם פריקי.. אייסיקיו ומסנג'ר יש.. מי שרוצה- שלחו מסר ואני אתן בשמחה (אלא אם כן..
). פשוט מעדיפה שלא לפרסם את זה "על גלי האֶתֶר".. :)

אוהו מזל"ט

אז קיבלת פורום לקומונה? כל הכבוד לחן! אני שרון בת 16 ממושב באיזור הדרום:) ו...זהו.

Silent tears

New member
אני ../images/Emo3.gif

שם: רונלי (שם מוזר) גיל: 12 סגנון לבוש מועדף: גותי/פאנק מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 241286951 אין תמונה
וטוב שכך. ומזל טוב על הפורום ובהצלחה

ME!

שם: רונה. גיל: עוד 3 חודשים 15 *אני יודעת שאני פיצית
* סגנון לבוש מועדף: גותי/פאנק..אבל אני ממש אוהבת פשוט לשלב סגנונות...בסגנון אישי
מסן: [email protected] אייסיקיו: 219537650 מממ ואני הייתי המנהלת משנה בקומונה, אז מקווה שאולי בכל זאת אני אוכל לנהל פה עם חן בסופו של דבר
חן, מזלטוב!! סוףסוף יש לנו פורום! וזה מגיע לך אחריי כל ההשקעה
ותשרשרי את כל השרשורי מזלטוב ביחד או משהו *אני כבר רגילה לעשות את זה
*. אוהבת, רונה 333>

Jillian

New member
טוף אני

שם:יעל גיל: 14 סיגנון: גות' ופאנק אבל הסיגנון המועדף עלי הוא EGL יום יבוא ויהיו לי בגדים כאלה מסינג'ר: [email protected] תרגישו חופשי לשלוח הודעות

Jillian

New member
פאק! למה רשמתי שאני בת 14?!?!

לעזאל... אני בת 15... בעע פשוט היה לי יום הולדת לפני חודשיים, ואני עדיין לא רגילה :SSSS ותמונה שלי

טוב נו, אז גם אני ../images/Emo13.gif ../images/Emo42.gif

שיר, בת 16 [עוד שבוע וקצת], ואוהבת את רוב סגנונות הלבוש הקיימים ואם אפשר שהם יהיו ביחד - עוד יותר טוב מבחינתי

למעלה