שירשור היכרות

שירשור היכרות

הזדמנות של כולנו להוריד את ה
כדי שנוכל להכיר טוב יותר אחד את השניה אז נשימה עמוקה, וקדימה!! השאלון נוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מיועד לשני המינים !! שם: תאריך לידה: מין: גיל: כיתה: ריח אהוב: מילה אהובה: רעש אהוב: שיר אהוב: מקום אהוב: צבע: חית מחמד: פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) קעקועים? אובססיות? התמכרות? אתה בן אדם של לילה או יום? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? הפחד הגדול שלך- החולשה שלך- החוזק שלך- אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? מה הדבר הכי טוב שקרה לך? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? מה הכי פחות? יש לך בטחון עצמי? - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? שונא את עצמך? מתבודד? חי את הרגע? מעשן? סמים? מתפלל? ישן עם בובות פרווה? יוצא לטיול בגשם? נוהג? האם אי פעם פגעת בעצמך? היית מאוהב? היית על סמים? היית שיכור? שחית בעירום? ברחת מהבית? עברת ניתוח? שיחקת מונופול? ראית טיטניק? עפת משיעור? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? שברת עצם? נשבר לך הלב? היית מאוהב? חטפת מכות? התחילו איתך? היית על במה? שכבת עם מישהו? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? היית בתאונת דרכים? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? גנבת? הופעת בטלויזיה? קפצת בנג´י? הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? רצית להיות לשניה המין השני? הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? זהו זה...כל הכבוד למי שהגיע עד הסוף

אני אתחיל ../images/Emo66.gif

שם: מורן תאריך לידה: 3.4.88 מין: זכר גיל: עוד מעט 17 כיתה: י"א ריח אהוב: של סוף השנה מילה אהובה: אמביוולנטיות. כי זה גבוה וארוך
רעש אהוב: הנביחות של הכלב שלי. הורגות אותי מצחוק בכל פעם מחדש שיר אהוב: ווא , יש המון. אחד מני רבים - no pressure over cappuccino של אלאניס מוריסט מקום אהוב: הקיבוץ שלי כמובןןןן צבע: ירוק חית מחמד: כלב, תחולה, ודגי כריש (ננסיים) פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) לא ואין חשש.. קעקועים? גם לא אובססיות? אין אני חושב התמכרות? אלכוהול. סתםםם..אה..מויזקה ומיטה אתה בן אדם של לילה או יום? יום - רק כשהוא מתחיל ממש מאוחר יש לך הרגלים רעים? לדחות הכל לרגע האחרון, כמובן.. איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? שאני בוגר הפחד הגדול שלך- לאכזב את עצמי ולאבד אדם אהוב החולשה שלך- מרחם על כל מה שזז החוזק שלך- אמממ...לא יודע..צריך לחשוב על זה עוד קצת
אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? מישהו שיכול למנוע סבל מהעולם אם היית יכול לשנות בך משהו אחד - מה הוא היה? גובה. תהיו אתם מטר 70 בכית י"א בסדר??
מה הדבר הכי טוב שקרה לך? נולדתי למשפחה כמו שלי מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? you live, you learn מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שינים מה הכי פחות? בירכיים (למרות שהן סידרו לי פטור שנה מספורט..מעריך אותן על זה עד היום) יש לך בטחון עצמי? אפשר להגיד...שלא תמיד. - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? לא ראיתי מישהו יותר רגיש ממני. אתם מוזמנים לחדש לי שונא את עצמך? לא מתבודד? קצת.. חי את הרגע? לא בכלל לא... מעשן? לא סמים? חס ושלום מתפלל? לא אבל אני חושב להתחיל
ישן עם בובות פרווה? לא.. יוצא לטיול בגשם? לא... נוהג? בשיעורי נהיגה..מי יתן ועוד 3 שבועות אגש לטסט. האם אי פעם פגעת בעצמך? לא במודע.. היית מאוהב? כן היית על סמים? לא ולא היית שיכור? לא ולא שחית בעירום? לא ולא ברחת מהבית? נו עברת ניתוח? יס שיחקת מונופול? אופקורס (איזו שאלה??) ראית טיטניק? פעמים לא רצופות עפת משיעור? אהא דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? לכל מקום מוסתר שברת עצם? חס ושלום..עוד לא נשבר לך הלב? אפשר להגיד שפעם אחת היית מאוהב? אהא (שובבב) חטפת מכות? לא התחילו איתך? לא שידוע לי.. היית על במה? לא שידוע לי. סתם, כן..חויה מרגשת מאוד.. שכבת עם מישהו? לא חשבת על התאבדות? כשכואב הראש אז לפעמים רוצים לאבד אותו לגמרי. זה רע? נשארת ער כל הלילה? דה הרגת מישהו? ומאז לא מפסיקות להגיע אלי "אני יודע מה עשית בים הילד האחרון....." אם זה מישהו מפה אני מבקש להפסיק עם זה) חשבת שאתה משתגע? כן היית בתאונת דרכים? חס וחלילה לא בגדו בך? אפשר להגיד היה לך חלום שהתגשם? אהה....לא אחד גדול. עברת על החוק? לא בצורה משמעותית.. גנבת? ראה/י סעיף אחד למעלה הופעת בטלויזיה? כן קפצת בנג´י? לא ואין חשש גם לזה..~פחד גבהים מטורף~ הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? אהה, בימים אלה.. רצית להיות לשניה המין השני? לא.. הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? מאוד מקווה שלא השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? כן, ואתם??

miracle16

New member
אל תדאגי בקשר לגובה שלך

גובה זה דבר יפה.. אני הייתי 170 בכיתה ח אז מצבי היה יותר גרוע

Tooלי

New member
ואם אני אגיד לך

שעכשיו אני בכיתה ח' ואני 1.73?
דווקא לא נורא בכלל... בדיוק מתחילים לעבור אותי =)

OMER G17

New member
חפיףףף...אני מכיר מישהי 1.55 שהיא

לא יפה במיוחד אבל היא כוסית לאללה...אולי היא 1.56/7 אבל אפשר להיות נמוכה ולהראות טוב!

anais18

New member
בנות קטנות זה הכי יפה!

תסמכי עליי! גם אני קטנה וזה אף פעם לא הפריע לי להשיג מה שרציתי

אמביוולנטיות-אחלה מילה../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

רק השנה למדתי אותה, מהמורה שלי לספרות, והיא מאגניבה לגמרי

אפשר גם מורה מאגניבה לספרות??../images/Emo8.gif

בעצם מי מגניב המילה או המורה??
אני נחשפתי אליה עוד לפני ואז כשהמורה שלי שאלה מי יודע מה זה אז רק אני ידעתי...תודי שזה היה מרתק מה שאמרתי עכשיו...

la bella dama

New member
ומאיזה קיבוץ אנחנו לא שאלת../images/Emo46.gif

שם:דנה תאריך לידה:21.9.1987 מין:נקבה גיל: 17 וחצי כמעט כיתה:י"ב ריח אהוב:כרגע של אוכל מקסיקני *מוזרה* מילה אהובה:קיבוץ
מתבקש.. רעש אהוב:רובי
שיר אהוב:no regrets מקום אהוב:יגור?חחח...הבית צבע:כחול חית מחמד:אין פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)אין קעקועים? אין אובססיות?רובי
התמכרות?רובי
משקפי שמש ותפוז אתה בן אדם של לילה או יום?לילה יש לך הרגלים רעים?ברור איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ?על העיניים שלי וה****** שלי הפחד הגדול שלך-להישאר לבד החולשה שלך-רגישות החוזק שלך-אני לא מראה את זה אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית?שאלה קשה..לודעת אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה?רק אחד?פחות רגישות מה הדבר הכי טוב שקרה לך?שטסיתי למקסיקו ופגשתי ת'משפחה מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?ללכת עם הרגשות מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?עיניים מה הכי פחות?יותר מידי יש לך בטחון עצמי?ממממש לא - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים?יאפ שונא את עצמך?לרוב מתבודד?יאפ חי את הרגע?לא כזה מעשן?לא סמים?עדיין לא מתפלל?לא ישן עם בובות פרווה?בבלוקונים(נעורים)כן יוצא לטיול בגשם?זה הכי כיף!! נוהג?בשיעורים האם אי פעם פגעת בעצמך?לא היית מאוהב?יאפ היית על סמים?נופ היית שיכור?יאפ שחית בעירום?נופ ברחת מהבית?נופ עברת ניתוח?יאפ שיחקת מונופול?דה ראית טיטניק?יאפ עפת משיעור?יאפ דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי?כל הזמן שברת עצם?יאפ נשבר לך הלב?לא כזה היית מאוהב?יאפ חטפת מכות?נופ התחילו איתך?יאפ היית על במה?המוווווווון שכבת עם מישהו?נופ חשבת על התאבדות?יאפ נשארת ער כל הלילה?יאפ הרגת מישהו?ברור! חשבת שאתה משתגע?המוווון היית בתאונת דרכים?חס וחלילה בגדו בך?לא היה לך חלום שהתגשם?לא נראה לי.. עברת על החוק?יש סיכוי גנבת?לא נראה לי הופעת בטלויזיה?יאפ קפצת בנג´י?נופ הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?ביום האחרון?כמה פעמים רצית להיות לשניה המין השני?נופ הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?שאין זמן השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?ברור!למה אני פה?!?!? זהו זה...כל הכבוד למי שהגיע עד הסוף
שמתחתי לענות

la reputa madre

New member
עונה../images/Emo11.gif

רק לפני שאני מתחילה אני חייבת למחוא כפיים על מי שהציע להרים פורום לקיבוצניקים...תמיד התפללתי שיפתח מתישהו.. שם: אדוה תאריך לידה: 2.10.1988 מין:
גיל: 16 כיתה: יא' ריח אהוב: הרפת בכניסה כשחוזרים מהבצפר...ת-ע-נ-ו-ג
מילה אהובה: אפשר משפט? קיבוצניקים הם ל-א- חיות!!!!!!11 רעש אהוב:צוות הנוי באמצע כיסוח הדשא ביום שבת בבוקר
שיר אהוב:Let it be-לנון מקום אהוב:החדר שלי בנעורים.. צבע:ירוק. חית מחמד:אינלי...הייתי רוצה לברדור.
פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)באף...זה נחשב בכלל?
קעקועים? נוט. אובססיות? להגיד זנות. התמכרות? "מתפוררת" הגרסה של המרכולית שלנו למקופלת. אתה בן אדם של לילה או יום? יום..
יש לך הרגלים רעים? כן צעקנית.. איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ?פנים יפות. הפחד הגדול שלך- שאפחד לא יאהב אותי..עלוב אני יודעת. החולשה שלך-שוקולד...שרירי חזה. החוזק שלך- לאדעת אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אני מתארת לעצמי שאיזה כוכבת פום בלונדה בריטני ספירס סטייל. אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה?הגובה...קוראים לי מטר ומחק
מה הדבר הכי טוב שקרה לך?נולדתי
? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?שאסור לסמוך על אנשים יותר מדי.. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?הפנים שלי... מה הכי פחות?הגובה שלי..אלוהיםם תעזור לי רק עוד 2,3,4 סנטים
יש לך בטחון עצמי?אפשר להגיד, כן. - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים?לא...מאואהאהאהא
שונא את עצמך?יש רגעים שכן. מתבודד?כשאני שיכורה...משום מה
חי את הרגע?לא ממש.. מעשן?נרגילה בהזדמנויות.. סמים?לא. מתפלל?ממש לא... ישן עם בובות פרווה?יש לי על המיטה אבל זה סתם ליופי
יוצא לטיול בגשם?כןןןןןןןןןןןן
איך ידעתם?? נוהג?לא..אין לי 16 וחצי אפילו.. האם אי פעם פגעת בעצמך?כן. היית מאוהב?לא. היית על סמים?לא. היית שיכור?כן. שחית בעירום?כן. ברחת מהבית?לא. עברת ניתוח?לא. שיחקת מונופול?זה בצחוק? עוד לא נולד הקיבוצניק שלא שיחק מונופולבכיתה/חברה/ וכו'. ראית טיטניק?אף פ\עם אל מההתחלה עד הסוף..לא הצלחתי.. עפת משיעור?טחחחח שוב..זה די ברור...מי יענה על זה לא? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי?כרגע מתחת למיטה שלי יש אוכל,בגדים,נעליים,עיתונים,ש.ב.,שלטים..מה בא לכם. שברת עצם?לא. נשבר לך הלב?לא. היית מאוהב?לא...כבר שאלתם את זה לא? חטפת מכות?כן...כל יום..הבנים אצלי בשכבה חושבים אנחנו שוורצנגר עם ציצים התחילו איתך?דע היית על במה?יאס שכבת עם מישהו?נופ חשבת על התאבדות?נופ...אני אופטימית..יוזואלי נשארת ער כל הלילה?יס.. הרגת מישהו?לא.. חשבת שאתה משתגע?לא.. היית בתאונת דרכים?לא... בגדו בך?אני עדיין מנסה לברר את זה..ללא הצלחה.. היה לך חלום שהתגשם?כן
עברת על החוק?כן..(שששששששששש!!) גנבת?כן.. הופעת בטלויזיה?נממ זה די מקומי אבל כן.. קפצת בנג´י?לא.. הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?הרבה פעמים קרה לי.. רצית להיות לשניה המין השני?לא... הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?נממ מה אתם חושבים שהתשובה? השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?יסיס...פעם ראשונה זהו זה...כל הכבוד למי שהגיע עד הסוף

la bella dama

New member
שלומות אדוה../images/Emo13.gif

בא לך לספר מאיזה קיבוץ את? וכן,פורום קיבוצניקים זה דבר נדרש!

la reputa madre

New member
את בטח לא תכירי אבל חפיף..../images/Emo3.gif

קיבוץ בית קשת..זה בגליל תחתון...מכירה?

la reputa madre

New member
מיגור נכון? יש לנו רדיו בקיבוץ...

קול רגע...בבעלות של חיים הכט..אז שומעים אותו בכל הצפון..אולי שמעת..כי בפרסומת תמיד אומרים רדיו קול רגע בלה בלה בקיבוץ בית קשת... למרות שאני מעדיפה 104.5

למעלה