שירשור היכרות

R e lB o s s

New member
חחח אתם מצחיקים....

אני קיבוצניק לשעבר נחשב?? גרתי בלהבות חביבה! אבל גם אני רוצה להשתתף. שם: ינאי הולנדר (שם מה התנ"ך) תאריך לידה: 31.3.1990 מין:זכר גיל: 15 בקרוב. כיתה: ט' ריח אהוב: של החברה שלי
מילה אהובה: פרוש! רעש אהוב: לינקין פארק (נחשב?) שיר אהוב: numb מקום אהוב: המיטה! צבע: ירוק של דשא. חית מחמד: כלב נו בטח. פירסינג? היה פעם עגיל באוזן אבל הוא ירד. קעקועים? לא. אובססיות? מחשב. התמכרות? מחשב. אתה בן אדם של לילה או יום? יום אבל לא ת'בוקר... הרגלים רעים? לשבת מול המחשב. איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? מקבל בערך 2 מחמאות ליום לא ביג דיל.. הפחד הגדול שלך- להתקע בלי אינטרנט . החולשה שלך- מלא (לא דובי אבל ממש לא רזה). החוזק שלך- אני נחמד :) אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? ביל גייטס. אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? את הגב! הוא עקום! מה הדבר הכי טוב שקרה לך? התאהבתי. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לא לפתח תקוות. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העיניים. (לפחות זה מה שהחברה שלי חושבת.) מה הכי פחות? את הגב ... הזכרתי למעלה... יש לך בטחון עצמי? 50:50 - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? תלוי איפה... שונא את עצמך? חס וחלילה מתבודד? הרבה... חי את הרגע? לא חשבתי על זה. מעשן? ממש לא! סמים? מה פתאום? מתפלל? לא מאמין בגרוש! ישן עם בובות פרווה? לא לא לא! יוצא לטיול בגשם? בטח הכי כיף נוהג? בן 15 בקרוב לא נוהג! האם אי פעם פגעת בעצמך? אני מזוכיסט (אומר הכל) היית מאוהב? בטח היית על סמים? לא היית שיכור? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא עברת ניתוח? קילה מתי שנולדתי. שיחקת מונופול? כעעעע ראית טיטניק? לאאא השתעממתי אחרי 10 דקות! עפת משיעור? כע בגלל שעשיתי אפצ'י! דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? כן אבל אימא מוצאת אותם. שברת עצם? לא נשבר לך הלב? לא היית מאוהב? עוד פעם זה? חטפת מכות? אני הזה שמביא אותם. התחילו איתך? כן היית על במה? כן שכבת עם מישהו? לא... חשבת על התאבדות? לא... נשארת ער כל הלילה? כע זה כיף הרגת מישהו? כן בטח אני על תנאי (סתם סתם) חשבת שאתה משתגע? כע יש לי אח תאום שמשגע אותי. היית בתאונת דרכים? לא אבל ראיתי אחת מולי זה היה מפחיד... בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? בטח עברת על החוק? לא גנבת? לא הופעת בטלויזיה? נו באמת אין לי חיים? קפצת בנג´י? לא. הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? לא. רצית להיות לשניה המין השני? כן כדי להבין על מה בנות חושבות... הן מוזרות! הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? כע כמו זה. השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? עכשיו כע...

la bella dama

New member
גם קיבוצניקים לשעבר הם קיבוצניקים!

אתה מוזמן להישאר איתנו ולהתגעגע לקיבוץ

mayooosh

New member
אני מכירה אותך!!

נראה לי.... היית איתי בבצפר (ביסודי...) יש לך תאום זהה נכון??

mayooosh

New member
שלום לכולם, אני חדשה ../images/Emo13.gif

והנה עני עונה.. שם: מאי תאריך לידה: 14.05.90 מין:
גיל: 14+ כיתה:ט' ריח אהוב: אההמ.. מילה אהובה: מעולה רעש אהוב: גיטרה חשמלית
שיר אהוב: יש מלא מלא!!!! מקום אהוב: קיבוצ (נו ברור
) צבע: אדום חית מחמד: אין
פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) כן, באף... קעקועים? לא... אובססיות? אההמ התמכרות? לא... אתה בן אדם של לילה או יום? יום!!
יש לך הרגלים רעים? אהההמ איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? אהההמ הפחד הגדול שלך- נחשים... החולשה שלך- לא יודעת... החוזק שלך- לא יודעת... אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אני צריכה לחשוב על זה... חחחח אין לי רעיון... אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? הרבה דברים..! מה הדבר הכי טוב שקרה לך? אההמ לא מצליחה להזכר במשהו ספציפי... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אהההמ מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? אההההמ מה הכי פחות?
יש לך בטחון עצמי? לא כל כך... תלוי... - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? כן
שונא את עצמך? לפעמים... מתבודד? לא הרבה... חי את הרגע? די... מעשן? לא! סמים?ממש לא! מתפלל?לא... ישן עם בובות פרווה?לא... יוצא לטיול בגשם?כן
נוהג?לא... (עוד כמה שנים... הלוואי) האם אי פעם פגעת בעצמך?לא... היית מאוהב?לא... היית על סמים?חחח לא היית שיכור?לא... שחית בעירום?לא... ברחת מהבית?לא... עברת ניתוח?לא (טפו טפו טפו) שיחקת מונופול?חח כן ראית טיטניק?לא... (אף פעם לא ראיתי את כל הסרט מההתלחה עד הסוף..
) עפת משיעור? כן... (מדעים... מורה מטומטמת...) דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? לא... שברת עצם? אההמ לא (ועוד פעם טפו טפו טפו) נשבר לך הלב? לא... היית מאוהב? לא... חטפת מכות? לא זכור לי...שהיה משהו רציני... התחילו איתך?כן
היית על במה?כן.. (בקיבוץ, נחשב?) שכבת עם מישהו?לא... חשבת על התאבדות?לא... נשארת ער כל הלילה?כן הרגת מישהו?לא חשבת שאתה משתגע?לא... היית בתאונת דרכים?לא... (טפו טפו טפו) בגדו בך?לא היה לך חלום שהתגשם?כן! עברת על החוק?לא גנבת?לא הופעת בטלויזיה?אההמ לא חושבת... קפצת בנג´י?לא (בעצם... נראה לי שלא...) הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?כן רצית להיות לשניה המין השני?חחח לא הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?כן אהמ אהמ השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?לא...

McBlack

New member
מאי?! את קיבוצניקית?! ../images/Emo13.gif איזה מותק

קבלי חיבוק בשביל האיכפתיות
חעחעחע

OMER G17

New member
תשובות

שם: עומר תאריך לידה: 27.9.88 מין:זכר גיל: 16 וחצי כיתה: י"א ריח אהוב: מילה אהובה: רעש אהוב: שיר אהוב: מקום אהוב: צבע: חית מחמד: פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)לא קעקועים? אובססיות? התמכרות? אתה בן אדם של לילה או יום? אממ....נראה לי שלילה יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? עיניים הפחד הגדול שלך-להיות תקוע החולשה שלך- הפחד הגדול... החוזק שלך- ישירות אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? אף מה הדבר הכי טוב שקרה לך? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לבדוק כל הזמן את המצב שלך מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את הרוב מה הכי פחות? יש לך בטחון עצמי? קצת - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? קצת שונא את עצמך? לא מתבודד? אמממ....לא חי את הרגע? משתדל מעשן? לא סמים? לא מתפלל? לא! ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? פעם פעמיים יצאתי אבל לא משהו קבוע נוהג? בטרקטור האם אי פעם פגעת בעצמך? לא היית מאוהב? כן היית על סמים? לא היית שיכור? שתיתי...אבל לא הייתי שיכור עד הסוף עם הקאות וכל זה שחית בעירום? כן ברחת מהבית? שהייתי קטן עברת ניתוח? לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטניק?כן עפת משיעור?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי?לא שברת עצם?לא נשבר לך הלב?אמממ..נפגעתי אבל לא הייתי מגדיר את זה כל כך חזק היית מאוהב?נראה שהיה את זה קודם חטפת מכות?כן התחילו איתך?ניסו היית על במה?כן שכבת עם מישהו?לא חשבת על התאבדות?כן נשארת ער כל הלילה?כן הרגת מישהו?לא חשבת שאתה משתגע?לא היית בתאונת דרכים?לא בגדו בך?במובן מסויים היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק?אמממ....כן אבל שטויות גנבת?אותו קטע עם עברת על החוק..אבל ממש שטויות (גרביים ממתקים שטויות של ילדים קטנים) הופעת בטלויזיה?הייתי קהל קפצת בנג´י?לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?כן רצית להיות לשניה המין השני?לא ממש הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?כן...כבר פעמים שניתקתי באצמע סקר...אבל זה דווקא נחמד השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?כן ואני מקבוצת יבנה (איזור אשדוד)

john1990

New member
קוראים לי אורי (אני חדש)

שם:אורי -חשוב לציין שאני כרגע לא קיבוצניק אבל אני הכי אוהב קיבוצניקים תאריך לידה:1.1.1990 מין:זכר גיל: 15 כיתה:ט ריח אהוב:מרק של קיבוץ מילה אהובה:peace רעש אהוב: שיר אהוב:imagine ג'ון לנון מקום אהוב:החדר שלי צבע:כחול חית מחמד:טיגריס קטן פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)לא קעקועים?לא אובססיות?לא (נראה לי) התמכרות?ללבוש ג'ינס אתה בן אדם של לילה או יום?יום יש לך הרגלים רעים?לא איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? עיניים יפות הפחד הגדול שלך- החולשה שלך- החוזק שלך- אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית?- ג'ון לנון אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? הגובה שלי (1.60 כיתה ט') מה הדבר הכי טוב שקרה לך? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?שיער מה הכי פחות?שיניים יש לך בטחון עצמי?קצת - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? מאד יותר מדי אפילו שונא את עצמך?לא מתבודד?לא חי את הרגע?לא מעשן?לא סמים?לא מתפלל?לא ישן עם בובות פרווה?לא יוצא לטיול בגשם?ברור נוהג?עדיין לא האם אי פעם פגעת בעצמך?לא היית מאוהב?כן היית על סמים?לא היית שיכור?כן שחית בעירום? בטח בגיל שנה ברחת מהבית?לא עברת ניתוח?לא שיחקת מונופול?בררררררווווווווורררררררררר ראית טיטניק?לא (פאדיחות) עפת משיעור?לא דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי?כן פעם אחת שברת עצם?לא נשבר לך הלב?לא ממש היית מאוהב?כן חטפת מכות?כן התחילו איתך?כן היית על במה?כן שכבת עם מישהו?לא חשבת על התאבדות?לא נשארת ער כל הלילה?כן הרגת מישהו?לא (אולי בטעות את הדג שלי) חשבת שאתה משתגע?כן היית בתאונת דרכים?לא בגדו בך?לא היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק?לא גנבת?לא הופעת בטלויזיה?כן קפצת בנג´י?לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?לא רצית להיות לשניה המין השני?אממ אולי פעם אחת הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?לא תמיד שאלונים ארוכים הם כיפיים חוץ ממבחנים השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?עוד לא עכשיו אחרי השאלון אני יילך

BLLizZarD

New member
סופסוף פורום כלבבי ../images/Emo13.gif

שם: תום, נעים מאוד תאריך לידה: 17 באפריל מין:
גיל: באפריל אהיה בן 15 כיתה: ט' ריח אהוב: ריח של דלק/בנזין/ מילה אהובה: כוס-אמק
רעש אהוב: לא יודע שיר אהוב: Green Day - Boulevard of Broken Dreams מקום אהוב: החדר שלי צבע: אדום חית מחמד: 2 כלבות (בקרוב יותר, כי אחת בהריון) וחתולה פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) איכס, לא קעקועים? לא אובססיות? למחשב התמכרות? למחשב אתה בן אדם של לילה או יום? לילה יש לך הרגלים רעים? כן, לעשות קנאקים/קליקים (איך שלא תקראו לזה) באצבעות של הידיים.. איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? לא יודע הפחד הגדול שלך- אין לי החולשה שלך- לא יודע החוזק שלך- לא יודע אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? לא יודע אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? להיות יותר אחראי מה הדבר הכי טוב שקרה לך? לא יודע מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? כשאני אגיע לסופם אני אדע מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? השיער (?) מה הכי פחות? לא יודע יש לך בטחון עצמי? לא כל כך - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? קצת שונא את עצמך? לפעמים מתבודד? כן חי את הרגע? כן מעשן? לא סמים? לא מתפלל? לא ישן עם בובות פרווה? לא חחחח יוצא לטיול בגשם? לפעמים נוהג? לא האם אי פעם פגעת בעצמך? ניסיתי היית מאוהב? כן היית על סמים? לא היית שיכור? כן שחית בעירום? באמבטיה נחשב?
ברחת מהבית? לא עברת ניתוח? כן שיחקת מונופול? כן ראית טיטניק? הרבה עפת משיעור? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? חח כן שברת עצם? לא נשבר לך הלב? אולי היית מאוהב? כן, השאלה מופיע פעמיים חטפת מכות? כן התחילו איתך? לא היית על במה? כן שכבת עם מישהו? לא חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן הרגת מישהו? כן חשבת שאתה משתגע? כן היית בתאונת דרכים? כמעט, לפני כמה ימים בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? לא עברת על החוק? כן גנבת? כן הופעת בטלויזיה? לא קפצת בנג´י? לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? כן רצית להיות לשניה המין השני? לא הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? לפעמים השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? לא
אני מקיבוץ סער, ליד נהריה שבצפון =]

למעלה