שירשור היכרות

אני גם משתתפת

למרות שמעולם לא גרתי בקיבוץ (תמיד רציתי) שם:ענבר תאריך לידה: 12.8 מין: נקבה גיל: 21 כיתה: סטודנטית ריח אהוב: ים מילה אהובה: ילדי יוגב רעש אהוב: גלים מתנפצים שיר אהוב: I LOVE U של שרה מקלחלן מקום אהוב: ים צבע: לבן חית מחמד: 2 דגים וכלבה פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) לא וגם לא יהיה.. קעקועים? לא אובססיות? ים התמכרות? אני מכורה לבת דודי שלי הקטנה לילי.. אתה בן אדם של לילה או יום? תלוי יש לך הרגלים רעים? כן..אני שותה מהבקבוק איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? לא עולה לי בראש כרגע הפחד הגדול שלך- מוות של אדם אהוב החולשה שלך- לילי ונאט החוזק שלך- עקרונות אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? ביל גייטס..והייתי תורמת את כול הכסף שלי(חח שלו) לצדקה אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? הקושי לשחרר מה הדבר הכי טוב שקרה לך? הכרתי את נאט מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לסלוח מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שהוא שלי מה הכי פחות? נמוכה מדי לדעתי יש לך בטחון עצמי? שאלה מכשילה - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? רגישה לא אוהבת כן שונא את עצמך? לא מתבודד? לפעמים חי את הרגע? תלוי בסיטואציה מעשן? לא סמים? לא מתפלל? לפעמים ישן עם בובות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? כן נוהג? כן האם אי פעם פגעת בעצמך? לא היית מאוהב? המון היית על סמים? לא היית שיכור? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית?לא עברת ניתוח?לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטניק? לצערי עפת משיעור? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? כן..אין ברירה לפעמים שברת עצם? לא נשבר לך הלב? לטריליוני חתיכות היית מאוהב? כן חטפת מכות? כן התחילו איתך? כן היית על במה? כן שכבת עם מישהו? חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע?כן היית בתאונת דרכים?המון בגדו בך? לא מבינה זוגית.. היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? לא גנבת? לא הופעת בטלויזיה? כן קפצת בנג´י? לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? לא רצית להיות לשניה המין השני? לאאאאאאאאא הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? כן השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? כן

את רוצה להגיד מאיפה את?? ~לא חייבת~

פשוט יכול להיות שאנחנו זה אחד מהקיבוצים שמקיפים יש לנו הרבה עיירות במרכז ו4 קיבוצים סמוכים

בכנרית

New member
משלוח חדש!!!!

שם: עמר תאריך לידה:27.6.91 מין:נקבה גיל: 13 וחצי כיתה:ח' ריח אהוב: פרחים?? מילה אהובה: משינה! רעש אהוב:מוזיקה שיר אהוב: אין מקום אהוב: הקיבוץ! צבע:כחול חית מחמד: כלב! פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) לא קעקועים? עדיין לא אובססיות? חיות ומשינה! התמכרות?שוקולד אתה בן אדם של לילה או יום? יום יש לך הרגלים רעים?לדאוג לכל חיה בעולם... איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ?חמודה הפחד הגדול שלך- אני אוהבת חיות ולא סובלת עכבישים... החולשה שלך-שוקולד החוזק שלך- לא יודעת.... אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? "אבל אני תמיד נשאר אני, תמיד נשאר אני....." אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? להיות יותר גבוה מה הדבר הכי טוב שקרה לך? לא עולה לי כרגע מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? כנ"ל מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? העיניים!! מה הכי פחות?הידיים יש לך בטחון עצמי?פחות או יותר - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? כן שונא את עצמך?לפעמים מתבודד?לפעמים חי את הרגע? כן מעשן?לא סמים?חס וחלילה מתפלל? לפעמים עם עצמי ישן עם בובות פרווה? לפעמים יש ע המיטה אבל לא מחבקת או משהו יוצא לטיול בגשם? לפעמים נוהג? עדיין לא האם אי פעם פגעת בעצמך? מה זאת אומרת?? היית מאוהב?כן היית על סמים?לא היית שיכור?לא שחית בעירום?לא ברחת מהבית?לא עברת ניתוח?לא שיחקת מונופול?כן ראית טיטניק?לא עפת משיעור? מתל"ן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? ברור! שברת עצם? רק נקעתי נשבר לך הלב? שמסרני את הכלב הקודם שלי היית מאוהב?כן חטפת מכות?היה התחילו איתך? נראה לי היית על במה? די הרבה שכבת עם מישהו? לא! חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן! וראיתי את הזריחה! הרגת מישהו? אפרוח, אבל הייתי בת 3 וזה היה הטעות... חשבת שאתה משתגע?היה היית בתאונת דרכים?לא בלי לפתוח פה לשטן בגדו בך?לא היה לך חלום שהתגשם? נראה לי שהיה עברת על החוק? נראה לי שכן גנבת?כן הופעת בטלויזיה? כן קפצת בנג´י? מתה לעשות הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? היה רצית להיות לשניה המין השני? היה הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? עכשיו! השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? לא אף פעם....

darkness calls

New member
הצטרפתי =]

אני גרתי בעין המפרץ, ליד עכו.. אבל עברתי. שם: תום תאריך לידה: 28.6.90 מין: נקכה גיל: 15 כיתה:ט' ריח אהוב: דלק אני חושבת.. מילה אהובה: בלאט רעש אהוב: שיר אהוב: Dream Theater - Misunderstood מקום אהוב: אנגליה... והכנרת =] צבע: אדום חית מחמד: חתול פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) הליקס.. אבל זה בקושי נחשב פירסינג
אני רוצה עגיל בגבה.. קעקועים? אין ואנלא רוצה אובססיות? האמ =] רוסים וכל מה שקשור, עזריאלי, הופעות =] התמכרות? מוזיקה אתה בן אדם של לילה או יום? לילה יש לך הרגלים רעים? יאפ איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? על העיניים והשיער שלי.. הפחד הגדול שלך- ליצנים ><" החולשה שלך- החוזק שלך- אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אחד מהמליונרים.. להשתמש בכסף שלהם כדי לעשות דברים מגניבים =] אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? מה הדבר הכי טוב שקרה לך? בעיקרון.. עברתי מהקיבוץ
מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? העיניים שלי מה הכי פחות? בלאט אין לי כוח לענות על כל השאלות האלה.. -_______-" יש לך בטחון עצמי? די - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? כן שונא את עצמך? לא מתבודד? לא חי את הרגע? לא מעשן? לא סמים? לא מתפלל? לא ישן עם בוות פרווה? לא יוצא לטיול בגשם? לא נוהג? לא האם אי פעם פגעת בעצמך? כולם פוגעים בעצמם בדרך כזו או אחרת =\ היית מאוהב? לא היית על סמים? לא היית שיכור? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? כן עברת ניתוח? לא שיחקת מונופול? כן ראית טיטניק? כן עפת משיעור? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? לא שברת עצם? לא נשבר לך הלב? כן היית מאוהב? כבר היה את זה
חטפת מכות? כן אבל החזרתי..
התחילו איתך? כן היית על במה? כן שכבת עם מישהו? לא חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? כן היית בתאונת דרכים? לא בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? כן גנבת? כן...
הופעת בטלויזיה? לא נראה לי קפצת בנג´י? לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? כן רצית להיות לשניה המין השני? לא הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? לא השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? עכשיו כן..

D u n i

New member
הכניסה לילדי חוץ מותרת?

שם: דניאל תאריך לידה:5.4.88 מין:נקבה גיל: 17 עוד מעט כיתה:י"א ריח אהוב:שמפו הרבל אסנס אבל הם עושים ניסויים על בעלי חיים. מילה אהובה:משמש רעש אהוב:שקט שיר אהוב:מנגינה יקרה של אביתר בנאי מקום אהוב:בית צבע:לבן חית מחמד:שלג החתולה הוק הכלב ומיקה הכלבה פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) יש קעקועים? יש אובססיות? יותר מידי התמכרות? עוברת מהתמכרות אחת ולאחרת אתה בן אדם של לילה או יום? לא זה ולא זה יש לך הרגלים רעים? בין השאר איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? אם אין אני לי מי יחמיא לי? הפחד הגדול שלך- עולם בלי אהבה החולשה שלך- עומק, מחשבות מלנכוליות. החוזק שלך- נישאר צנועים אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? וואלה? לא יודעת אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? רק משהו אחד?!? מה הדבר הכי טוב שקרה לך? ממממ... מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? עזבו. בואו לא נדכא את המערכת. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את ה"עיניים" מה הכי פחות? מה זה פה? יאיר לפיד? יש לך בטחון עצמי? לפעמים - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? כן, ותזהרו, אני בועטת! שונא את עצמך? לפעמים מתבודד? המון חי את הרגע? לא מעשן? לא סמים? לא לא מתפלל? לא לא לא ישן עם בובות פרווה? כן, איה החמור. יוצא לטיול בגשם? ושתהרס לי התסרוקת?! נוהג? לא. האם אי פעם פגעת בעצמך? לא פיזית. היית מאוהב? מאד היית על סמים? לא היית שיכור? כן שחית בעירום? כמעט ברחת מהבית? לא עברת ניתוח? לא טפו טפו טפו שיחקת מונופול? תתפלאו אבל לא! ראית טיטניק? כן, ובכיתי עפת משיעור? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? אני אוהבת את המראה המלוכלך שברת עצם? סובבתי קרסול, זה נחשב? נשבר לך הלב? לא מדברים על זה היית מאוהב? השאלות חוזרות על עצמן חטפת מכות? כן אבל אני לא מחזירה התחילו איתך? אם אין אני לי מי יחמיא לי? היית על במה? כן שכבת עם מישהו על הדשא וספרת כוכבים? כן בטח! חשבת על התאבדות? הגענו לחלק האפל של השאלות נשארת ער כל הלילה? בקושי הרגת מישהו? בדרך חשבת שאתה משתגע? עכשיו. היית בתאונת דרכים? חס ושלום בגדו בך? לא שאני יודעת היה לך חלום שהתגשם? בין השאר עברת על החוק? לא גנבת? לא, אני טהורה הופעת בטלויזיה? לא קפצת בנג´י?לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? עכשיו רצית להיות לשניה המין השני? לא תודה הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? כיף כיף כיף! השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? איזה קטעים, ההומור פה הורג.

a Warming Sign

New member
../images/Emo98.gifואני---

שם:ירדן תאריך לידה:16.3.88(כן,הייתה לי יומולדת אתמול!!) מין:נקבה גיל:17 ויום כיתה:יא ריח אהוב: אממ..לעת עתה שמפו הוואי ירוק.. מילה אהובה: פריכית רעש אהוב: לדרוך על עלים יבשים..ופריכים שיר אהוב: One -U2(סליחה רובי'לה) מקום אהוב: ים צבע: כחול ירקרק חית מחמד: הכלבה שלי- בולדוגית קטנה ולא מזיקה פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) לא קעקועים? לא אובססיות? רובי וויליאמס התמכרות? רובי וויליאמס אתה בן אדם של לילה או יום? יום שמתחיל מ10 בבוקר בלבד יש לך הרגלים רעים? דחייה לרגע האחרון(ממש ממש אחרון) איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? אממ..מצחיקולה? הפחד הגדול שלך- גבהים החולשה שלך- לקום בבוקר החוזק שלך- לסחוב שמונים אלף שקיות מהכלבו בלי לשבור שום יד או מפרק...? אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? אני אחשוב על זה אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? אממ..לא לדחות דברים לרגע האחרון!!!! מה הדבר הכי טוב שקרה לך? אני חושבת שלגור בקיבוץ..בעיקר בתקופת הילדות מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? לנצל אותם מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? עיניים מה הכי פחות? רגליים יש לך בטחון עצמי? כשהוא רוצה - -האם אתה- -רגיש לדיגדוגים? כן! שונא את עצמך? למדתי לחיות עם עצמי מתבודד? נו בטח חי את הרגע? תוך כדי שינה מעשן? לא סמים? לא מתפלל? לא ישן עם בובות פרווה? אוקיי,אני מודה! כן.. יוצא לטיול בגשם? בכיף נוהג? לא האם אי פעם פגעת בעצמך? לא היית מאוהב? כן היית על סמים? לא היית שיכור? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? עוד לא עברת ניתוח? כן שיחקת מונופול? אהא ראית טיטניק? יס עפת משיעור? איפשהו בכיתה ד' דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? ברור,אבל אמא תמיד מגלה אותם שברת עצם? לא נשבר לך הלב? ברור היית מאוהב? כן(אני אמורה להתבלבל ובפעם השנייה להגיד לא?) חטפת מכות? לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן,הפעם אחרונה בחיי שכבת עם מישהו? לא חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן הרגת מישהו? עוד לא חשבת שאתה משתגע? תמיד היית בתאונת דרכים? כן בגדו בך? לא זוכרת היה לך חלום שהתגשם? לאא עברת על החוק? לא גנבת? בייטח הופעת בטלויזיה? כן! קפצת בנג´י? חס ושלום. הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר? תמיד! רצית להיות לשניה המין השני? בכיתה ד' איפשהו הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? כל פעם מחדש השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? בטח,הכלבה שלי מתה על האוכל בחד"א.

לדרוך על עלים יבשים...בהחלט אחד

התחביבים המספקים...לשמוע את הקקחחחאאאווחחאוו... וולאקום

סוף סוף הקימו פורום בשבילנו../images/Emo163.gif

שם: תמי תאריך לידה: 16/4/87 מין: נקבה גיל: 18 בחודש הבא כיתה: י"ב ריח אהוב: רושאס, איסימייאקי, ג'ופ, ריח של דשא אחרי שכיסחו אותו(רציני נו.
) מילה אהובה: "מיאו" (אל תשאלו, יש לי ולחבר שלי קטע חבזק עם זה
) רעש אהוב: מתבקש שאני אגיד טרקטור?
, טוב, לא. אממ... מוזיקה
שיר אהוב: יש המון, כרגע אני שומעת למשל את Belinda Carlisle - Heaven Is A Place On Earth... שיר משמח שכזה
מקום אהוב: הקיבוץ כמובן... למרות שלפעמים השיעמום פה הורג צבע: ורוד, תכלת, לבן... חית מחמד: יש לי שני כלבים מדהימים
פירסינג?(הכוונה אם יש לכם) אין לי קעקועים? מתכננת בעתיד, לא כרגע
אובססיות? בקיץ לשבת בחוץ בדשא, ולא לעשות כלום, או בבית, או בנעורים, אבל סתם לשבת ככה על כיסא נוח... לקרוא איזה עיתון, לשמוע מוזיקה, ולהירגע... ומצד שני, יש לי אובססיביות קשה ליציאות, לבלות, לנסוע... התמכרות? אין תודה לאל אתה בן אדם של לילה או יום? הכל הולך יש לך הרגלים רעים? אממ לכסוס ציפוניים
איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? שאני בוגרת, שאני יפהP: הפחד הגדול שלך- מלחמות, מוות של יקרים לי, חוסר אונים, מחלות סופניות החולשה שלך- החבר
החוזק שלך- לא יודעת מה לענות על זה :< אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? מליונרית
אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? מה שאני רוצה לשנות כבר נמצא בתהליך של שינוי P: מה הדבר הכי טוב שקרה לך? החבר שלי, השנה האחרונה בלימודים-לא מהבחינה שהיא נגמרת עכשיו, סתומרת גם, אבל זו לא הנקודה... אלא פשוט השינוי שעשיתי, ועכשיו אני סוף סוף לא עושה בעיות והציונים בשמיים והכל מצויין
,והמשפחה והכלבים...
מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? להעריך את החיים, להעריך את האנשים שמסביבי. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? אמממ לא יודעת, הרבה דברים
מה הכי פחות? - יש לך בטחון עצמי? יש
- -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? מאוד ;[ שונא את עצמך? אף פעם לא שנאתי
מתבודד? לא
חי את הרגע? גם
למרות שאני יותר אוהבת לתכנן, ולא סתם לעשות שטויות שאפשר להגדיר כ"חי את הרגע" ואז להצטער... אבל נסכם בזה שאני ספונטנית(?) מעשן?
סמים?
[אומנם קיבוצניקית אבל אני לא נגררת לזה
] מתפלל?
ישן עם בובות פרווה?חחח כבר לא יוצא לטיול בגשם? כשזה בתוך האוטו? כן
נוהג? כבר כמעט שנה
האם אי פעם פגעת בעצמך?
היית מאוהב?
גם ברגים אלו
היית על סמים?
היית שיכור?
שחית בעירום?
ברחת מהבית? חחח כשהייתי קטנה ברחתי לשעתיים אולי לחדר אוכל(לא בשביל לאכול, אלא פשוט לא להיות ליד הבית, כי אמא עיצבנה אותי אז רציתי שהיא תדאג) וההורים דאגו P: עברת ניתוח?
שיחקת מונופול?
ראית טיטניק?ברור עפת משיעור? כה
דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי?כה
שברת עצם?
לפני כיתה א', את יד ימין (אני זוכרת שההורים דאגו שאני לא אוכל לכתוב אומשו O_O) נשבר לך הלב? פעם אחת היית מאוהב? הייתי ועדיין
חטפת מכות? חחח לא שזכור לי התחילו איתך? כן
היית על במה?
שכבת עם מישהו? הלו הלו, להירגע שם
חשבת על התאבדות? בחיים לא
נשארת ער כל הלילה? ברור! הרגת מישהו? נמלה? חשבת שאתה משתגע?
היית בתאונת דרכים? אפילו שתיים בגדו בך?
היה לך חלום שהתגשם?
עברת על החוק?
גנבת? כשהייתי קטנה רק P: הופעת בטלויזיה?
קפצת בנג´י?
אבל זה יקרה מתישהו:) הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?
רצית להיות לשניה המין השני?
הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? חחח לפעמים השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים? עדיין לא! וואו זה היה ארוך!

shirush101

New member
הלוו חברים...חדשה פה

שם:שיר תאריך לידה:29.9.1990 מין:נקבה [המין השולט] גיל: 14 ומשהו כיתה:ט' ריח אהוב:של אש... מילה אהובה:"אידיוט" רעש אהוב:תופים, גיטרה שיר אהוב: battle of evermore של לד זפלין מקום אהוב:החדר היפיוף שלי צבע:שחור...
אבל אם נהיה יותר אופטימיים- כחול חית מחמד:פיליפ החתול הכי שווה בעולם! פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)מממ באוזניים יש מלא ובטבור קעקועים? עוד לא..קטנה אובססיות?לא יודעת התמכרות? לשמן שלי...
אתה בן אדם של לילה או יום? לילה יש לך הרגלים רעים? אני מניחה שכן איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ? "את שמנה" [שמן זה טוב!] וכל מיני התחנפויות אחרות הפחד הגדול שלך- פעם פחדתי מרעמים..... החולשה שלך-שוקולד, שוקולד, שוקולד החוזק שלך- ??? אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? החברה של אור
אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה?ציצים- שיגדלו..אממ..רגליים מה הדבר הכי טוב שקרה לך? החבר שלי מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? תעשה חיים בחיים כי מהחיים בחיים לא תצא בחיים....חח..סתם..לא יודעת מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העיניים, שחורות [חומות כהות] חודרות מה הכי פחות? ציצים..אמרתי כבר שהם צריכות לגדול...ורגליים, שמנות מידי יש לך בטחון עצמי?לא - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? כן..חח שונא את עצמך? לפעמים מתבודד?לפעמים חי את הרגע? מממ לפעמים מעשן?לפעמים סמים?לפעמים...סתם לא!! נגד זה! מתפלל?לא..לא מאמינה [ויסלחו לי אלה שכן] ישן עם בובות פרווה? כן....שובי דובי הדובון הכוסון יוצא לטיול בגשם? לאא....במיטה עם שוקו חם! נוהג? עוד לא...יש עוד זמן האם אי פעם פגעת בעצמך? לא זכור לי מקרה כזה היית מאוהב? עדיין היית על סמים?לאאא היית שיכור? כן..חוויה לא נעימה שחית בעירום? לא ברחת מהבית? עוד לא עברת ניתוח?לא שיחקת מונופול?בטח...קניתי את כל הרחובות האפשריים ראית טיטניק?יותר מידי עפת משיעור? לא יותר מידי דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? לא שברת עצם?לא נשבר לך הלב?אממ...לא ממש היית מאוהב? אני הוזה או שכבר הייתה השאלה הזו? חטפת מכות?כן, אבל יותר מרביצה מאשר מקבלת. קשוווחה
התחילו איתך? כן היית על במה?כן שכבת עם מישהו?אממ..........[כן, אני יודעת, מוקדם קצת] חשבת על התאבדות? כן..רגעים של רחמים עצמיים נשארת ער כל הלילה?כן הרגת מישהו?עוד לא חשבת שאתה משתגע?כן היית בתאונת דרכים?לא [טפו טפו] בגדו בך?לא שאני יודעת היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק?לא גנבת?מסטיק אבטיח נחשב? הופעת בטלויזיה?לא קפצת בנג´י?לא הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?כן רצית להיות לשניה המין השני?כן....ברגע מסויים הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים? לא זה דווקא מאוד נחמד השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?עוד לא

sig sigalon

New member
גמני

שם: סיגל תאריך לידה:2.7.90 מין:בת גיל: 14 וחצי כיתה:ט ריח אהוב:ממ...חורף מילה אהובה: גיזבר.. סתם מילה מצחיקה רעש אהוב:אח שלי על הבוקר =] שיר אהוב:העיר הזאת-מוניקה סקס ואלוהים של מוקי מקום אהוב:ממ... הבית שלי צבע:אדום חית מחמד:אין=[ פירסינג?(הכוונה אם יש לכם)- נואפ קעקועים? נואפ אובססיות?אממ...מחשב נחשב? התמכרות?מסטיק ושוקולד אתה בן אדם של לילה או יום?לילה יש לך הרגלים רעים?שוקולד.. איזו מחמאה אתה מקבל בד"כ?ממ... לא יודעת..על העיניים והשיער? הפחד הגדול שלך-שלא ישאר לי אפחד החולשה שלך-ממ...דואגת יותר מידי החוזק שלך-יודעת מה אני רוצה אם היית יכול להיות מישהו אחר ליום אחד-מי היית? ג'ניפר אניסטון לפני כמה חודשים *אהם בראד פיט אהם* אם היית יכול לשנות בך משהו אחד -מה הוא היה? וואי הרבה דברים מה הדבר הכי טוב שקרה לך? שאח שלי נולד... וששהורים שלי עברו לקיבוץ לפני שאני זוכרת את עצמי.. מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים?ממ... שלא צריך לדאוג כל הזמן! מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? שפתיים מה הכי פחות?כמעט הכל יש לך בטחון עצמי?כשצריך - -האם אתה- - רגיש לדיגדוגים? רק במקומות מסויימים... שונא את עצמך?לפעמים מתבודד?כמעט ולא חי את הרגע? לפעמים מעשן?חס ושלום! סמים?לא ולא מתפלל?לא מאמינה ישן עם בובות פרווה? כבר לא... יוצא לטיול בגשם?ברור!! זה הכי כיף בעולם.. נוהג?עוד לא... האם אי פעם פגעת בעצמך? לא שזכור לי היית מאוהב?כן היית על סמים?נואפ היית שיכור?יאפ שחית בעירום?חח לא ברחת מהבית?נואפ עברת ניתוח?חס וחלילה שיחקת מונופול?יותר מדי פעמים ראית טיטניק? כן... ועדין בוכה כל פעם עפת משיעור?יותר מדי דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להראות נקי? כל הזמן שברת עצם?סדקתי... נחשב? נשבר לך הלב?נואפ היית מאוהב?עניתי על זה כבר לא? נו שיהיה...כן חטפת מכות?ממ... בצחוק כן.. התחילו איתך?פעם או פעמיים... היית על במה?יאפ שכבת עם מישהו?חח... יש עוד זמן חשבת על התאבדות?לא נשארת ער כל הלילה?המון הרגת מישהו?ממ... יתושים? חשבת שאתה משתגע?לא נראלי היית בתאונת דרכים?חס ושלום! בגדו בך?לא שידוע לי היה לך חלום שהתגשם?ממ...לא זכור לי עברת על החוק? ממ...לגנוב בטעות חטיף שוקולד מהכלבו בכיתה א' נחשב? גנבת?מה שכתוב למעלה.. הופעת בטלויזיה?יאפ קפצת בנג´י?לא אבל מתוכנן בעתיד הרגשת שאתה פשוט לא יכול יותר?כן רצית להיות לשניה המין השני?מלא פעמים הרגשת ששאלונים ארוכים הם ממש מעצבנים?ממ...לפעמים =) השתתפת בסקר בפורום קיבוצניקים?נו מה? חח...זה היה משעשע =)

למעלה